Francouzky protestovaly proti islamizaci země

Francouzky protestovaly proti islamizaci země

Feministky jsou zpravidla ošklivé mužatky, které jsou usazeny v nějaké neziskovce, kde se zabývají genderovými kvótami či zastoupení žen ve veřejných funkcích. Tyto feministky ovšem zároveň podporují i všechny aspekty současné zvrácené ideologie, včetně podpory nezřízené muslimské invaze.

Tyto často militantní feministky tak můžeme vidět nejen jak se bijí za nesmyslné kvóty na ženy, ale podporují také islamizaci, která ovšem posléze vede k tomu, že ženy na islamizovaných územích se stávají podřadným majetkem svých pánů. To již ovšem tyto hloupé feministky odmítají pochopit. Nebo prostě jen dělají to, zač jsou placeny.

Ženy, které se dnes sešly v Paříži, aby protestovaly proti islamizaci země, o sobě také tvrdí, že jsou feministky. Jenže tyto feministky se k těm systémem podporovaným a v neziskovkách velmi dobře placeným, rozhodně nehlásí. Jejich hlavním zájmem totiž nejsou nějaké stupidní genderové kvóty a podobné nesmysly, zasazují se jen o to, aby se žena ve Francii nestala za pár let poslušným majetkem svého pána, zabaleným v burce. A hlavně toho chtějí uchránit své dcery a vnučky, neboť počítají s tím, že za 50 let už bude jejich země plně islamizována.

V neděli 31. ledna se na pařížském place du Trocadéro sešlo asi třicet aktivistek, které si říkají Nemesis. Všechny ženy byly oblečeny v burce se zahaleným obličejem u příležitosti akce „No Hijab Day“, den bez hidžábu, který byl založen jistou Angličankou v únoru 2020 na protest proti „Dnu hidžábu“.

Vernon Hills High School hijab video strikes a chord
na „Den hidžábu“ si na některých školách v Evropě a USA oblékají na celý den hidžáb i nemuslimky

Den hidžábu se každoročně slaví ve všech západoevropských zemích jako oslava nošení hidžábu. Mnohde se dokonce den hidžábu slaví i na školách a univerzitách, kam jdou v ten den do školy v hidžábu i ty studentky, které nejsou muslimky. Takto se tedy už několik let plíživě mezi mladými Evropankami, ale i Američankami, propaguje islám, přičemž hidžáb či burka se představuje jako cosi báječného. Přitom ve skutečnosti má v islámu vyjadřovat podřadnost ženy, coby majetku svého pána, který ji smí jako jediný muž (vyjma nejbližších příbuzných) vidět bez hidžábu.

Aktivistky Némesis, které se proti „Dni hižábu“ vymezily, také rozvinuly transparent „Francouzi za 50 let? #NoHijabDay “ s odkazem přímo na islamizaci Francie.

Skupina Nemesis na svém twitterovém účtu svůj přístup vysvětlila: „Jako feministky generace identity jsme chtěly Francouzům ukázat tvář Francie za 50 let, pokud muslimové a jejich komplici vyhrají.“

„Není to fantazie, pro naše dívky, pojďme bojovat, než bude příliš pozdě,“ píše se ve zprávě zveřejněné na sociálních sítích.

Chvíli po zahájení demonstrace přijela na místo činu policie, která poté provedla kontrolu totožnosti přítomných aktivistek Nemesis, které mezitím sundaly burky. Alice, prezidentka a zakladatelka Nemesis, byla následně zatčena a odvezena k výslechu. V neděli večer ji stále ještě policie zadržuje.

Zatímco aktivistky, které podporovaly „Den hidžábu“, byly systémem podporovány a na tuto akci a její propagaci dostávají štědré granty a dotace, tak tyto ženy, které proti propagaci hidžábu a islamizaci vlastní země protestují, jsou perzekuovány. Asi jako každý, kdo dnes v Evropě upozorní na nebezpečí islamizace.

A není divu, vždyť je to právě islám, co má být hlavním nástrojem destrukce Evropy. Také proto jsou hlasy, upozorňující na islamizaci Evropy, umlčovány.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout