Členové arabských klanů se opakovaně vloupali do policejních objektů, aby zničili důkazy trestné činnosti

Členové arabských klanů se opakovaně vloupali do policejních objektů, aby zničili důkazy trestné činnosti

Není žádným tajemstvím, že muslimové na islamizovaných evropských územích nevyznávají evropské zákony, ale jediný zákon, který ctí, je zákon šaría. Stejně tak si nic nedělají z policie, ostatně věznice jsou pro ně jen jakýmsi sanatoriem, kam si jdou na chvíli odpočinout, případně se od svých soukmenovců naučit to, co ještě neumí.

Berlín pak patří k městům, kde již některé čtvrti nebo jejich části ovládly arabské klany. Jejich členové nemají ani problém s vloupáním na policii, je-li zapotřebí zničit důkazy jejich trestné činnosti.

Možná si myslíte, že zloději jdou většinou policii z cesty. V mnoha regionech světa mají zločinci všeho druhu dobrý důvod k tomu, aby se báli policie. Ale něco úplně jiného je policie v arabském světě či v Africe a v pseudohumanistické Evropě. V zemích jejich původu jim hrozí bití a pak uvěznění (a pak možná znovu bití). V Německu, kde mají přikázáno zacházet s muslimskými kriminálníky v rukavičkách, je situace jiná.

Nejen, že se zločinci nebojí policie, ale dokonce se vloupávají na policii! To se stalo opakovaně v Berlíně, naposledy v lednu 2021 v okrese Biesdorf. Vedle místní policejní stanice je velké parkoviště, kde jsou zaparkovaná vozidla. Některá vozidla slouží jako důkaz v trestním řízení. Takže pro zločince není nic jednoduššího, než se tam vloupat a zničit důkazy. Podle oficiálních statistik zaznamenala berlínská policie za posledních deset let vloupání tohoto druhu už 44krát!

Nejznámější případ tohoto druhu se udál v červenci 2017, krátce po velkolepé krádeži zlaté mince „Big Maple Leaf“, jejíž pojistná hodnota byla 3,75 milionu eur. Důkazy se stopami DNA údajných pachatelů byly v té době uloženy v policejní bezpečnostní hale v Berlíně-Schönebergu. Tam se pachatelé vloupali a odstranili důkazy DNA pěnovým hasicím přístrojem.

Nejpozději od této akce se německá policie stala terčem posměchu, zejména ze strany arabských a tureckých klanů a bude trvat nějaký čas – a především budou muset být nastolena drastická opatření – , aby se tento trend obrátil. Nicméně v pseudohumanistickém Německu na jakoukoli razantní změnu v tomto směru není sebemenší šance…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout