„Vyhodím se do povětří ve jménu Alláha“, prohlásil jedenáctiletý Maročan v italské škole

„Vyhodím se do povětří ve jménu Alláha“, prohlásil jedenáctiletý Maročan v italské škole

Už mnohokrát jsem ve svých článcích upozornila na to, že není bezpečné přijímat nejen dospělé muslimské muže či teenagery, ale stejně nebezpečné mohou být i ženy a děti. Malí muslimové jsou často vedeni ke stejnému fanatismu, jaký umí projevovat i dospělý muslim. Dítě se už od ranného věku učí zacházet s nožem a v rámci bojůvek se učí zabíjet bezvěrce hned, jak udrží zbraň. O takových „sirotcích“ jsem psala například zde. V článku v odkazu můžete shlédnout i to, co takové „dítě džihádu“ dovede.

Děti přistěhovalců se v Itálii (podobně jako v dalších evropských zemích) údajně snaží začlenit do běžných škol. Stát jim dokonce platí obědy ve školní jídelně. Tak to tedy minimálně v Itálii funguje. Ale jak takové „začlenění“ potomka vyznavačů Alláha vypadá?

„Až přijde čas, vyhodím se do povětří ve jménu Alláha.“ To opakovaně řekl jedenáctiletý Maročan svým italským spolužákům. Jeho výhružky procházely až do minulého roku, kdy se donesly ke sluchu rodičů spolužáků malého džihádisty.

Rodiče ostatních dětí pak incident nahlásili, přičemž kdosi dokonce uvedl, že malý džihádista dělá mezi spolužáky jakýsi „nábor“.

Bylo by to neuvěřitelné, kdybychom nevěděli, jak je bohužel nábor dětí od útlého věku na pořadu jednání mezi islámskými extremistickými skupinami. To potvrzují i každodenní zprávy z islamizovaných evropských zemí.

„Jedná se o jedenáctiletého chlapce, který, doufám, že nerozumí tomu, co říká, ale který bohužel vyrůstá v prostředí nenávisti vůči těm, kteří ho hostí“ říká jeden rodič spolužáka.

Z toho, co se dozvídáme, žije dítě se svými mladšími a staršími bratry a sestrami a se svou matkou, zatímco jeho otec pracuje ve Francii.

Tato záležitost se bude jistě vyšetřovat, stejně jako bude na sociálních službách a soudu pro mladistvé, aby posoudili, zda existují důvody k zásahu.

Ale tato epizoda, i když s odkazem na dítě, by mohla vyvolat zděšení, a to i proto, že otec je ve Francii (kde útoky bohužel nejsou vzácné) a jeho strýc v Sýrii, kam jezdí většina Marokánců jen proto, aby se přidali do řad ISIS nebo jiné bojůvky. Jak známo, tak pro muslimské chlapce je vždy vzorem výhradně mužský příbuzný nebo imám.

Zejména s ohledem na to, co se již stalo v Benátsku, kde se Mohamed (viz titulní obr.) dokonce chystal vyhodit do vzduchu ve škole. To se přihodilo před ani ne dvěma lety. A nyní je nazpět. V téže škole….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout