28 francouzských obcí  podpořilo pašeráckou neziskovku a vyzvalo k dalšímu “zachraňování”

28 francouzských obcí podpořilo pašeráckou neziskovku a vyzvalo k dalšímu “zachraňování”

Nutno podotknout, že z výzvy není nijak patrné, že by tyto obce měly také zájem se o “zachráněné” vetřelce podělit. Vysoce zisková neziskovka SOS Méditerranée, která se spolčila s Lékaři bez hranic, přičemž v průběhu pěti let převezla do Itálie téměř 32 000 nelegálních vetřelců, se opět chystá na své výpravy a to s nebývalou podporou některých francouzských obcí.

28 francouzských obcí a provincií volá po podpoře humanitárních pašeráků SOS Méditerranée na placené stránce zveřejněné na webových stránkách franceinfo.fr. Tito francouzští volení představitelé – starostové daných měst – si přejí “kolektivně potvrdit podporu záchrany na moři”.

Tedy volení představitelé následujících měst a departementů vyzývají k tomu, aby největší pašerácká neziskovka pokračovala ve své podvratné činnosti a opět najela na jednosměrnou trasu Libye – Itálie. Aniž by ovšem jakkoli převzali zodpovědnost za to, co tato neziskovka do Evropy doveze.

Výzvu k dalšímu “zachraňování” podepsali:

Anne Hidalgo, starostka Paříže, Philippe Grosvalet, předseda departementu Loire-Atlantique, Carole Delga, předsedkyně regionu Occitanie, Georges Meric, předseda departementu Haute-Garonne, Michael Delafosse, starosta Montpellier, prezident Montpellier Méditerranée Métropole, Serge De Carli, starosta Mont-Saint-Martin, prezident Longwy Městské aglomerace, Cédric Van Styvendael, starosta Villeurbanne, Loïg Chesnais-Girard, prezident regionu Bretaň, Nathatha Sarrabezolles, předseda oddělení finistère, Bertrand Affile, starosta Saint-Herblain, Jean-Luc Chenut, předseda odboru Ille-et-Vilaine, Pierrick Spizak, starosta Villerupt, David Samzun, starosta Saint-Nazaire, Thomas Dupont-Federici, starosta Bernières-sur-Mer, Martine Aub pan Bertrand Kern, starosta Pantinu, Grégory Doucet, starosta Lyonu, Pierre Hurmic, starosta Bordeaux, Benoît Payan, starosta Marseille , Hélène Sandragne, předsedkyně departementu Aude, Eric Piolle, starosta Grenoblu, Nathalie Appéré, starostka Rennes, prezidentka rennesského metra, Hervé Neau, starostka města Rezé, Kléber Mesquida, předseda departementu Hérault, Alain Lassus, předseda departementu Nièvre, Johanna Rollandová, starostka Nantes, Pierre Laulagnetagne, starosta Alba-la-Romaine.

Tyto zástupce Francouzů někdo volil. Asi není náhoda, že někteří z nich jsou zároveň starosty do značné míry islamizovaných měst. Francie se dostala do velmi tristní situace, tedy do tak vysoké fáze islamizace, že je již bez ozbrojeného konfliktu nezvratná.

Přesto se tam najde stále dost šílenců, kteří by chtěli už tak dost tristní stav urychlit. Stejné – za podvratnou činnost zřejmě dobře placené – islamizátory najdeme i v jiných zemích, aktuálně například v Německu padlo podobných výzev v poslední době hned několik.

Uvědomujete si ovšem, že je taky musel někdo volit? A uvědomujete si například i fakt, že volení zástupci mnoha našich měst (např. Prahy a Brna) by se pod něco podobného podepsali také?? A i ty někdo volil…

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.