„Budeme jíst vaše mrtvoly a vezmeme si vaše domovy“, prohlásil imám, který přistál na Lampeduse

„Budeme jíst vaše mrtvoly a vezmeme si vaše domovy“, prohlásil imám, který přistál na Lampeduse

Tuniský imám vlastně řekl jen to, co většina invazistů zatím tají. Byl jedním z těch, kdo se nijak netajili účelem své cesty do Evropy. Nicméně právě proto, že se nebál takto navenek projevit, byl z Itálie vyhoštěn. Vetřelci tak moc dobře ví, že navenek musí zatím v maximální možné míře využívat přetvářky (takíja), která je také velmi důležitou součástí džihádu.

„Dříve nebo později všichni zemřete, vstoupíme do vašich domovů a zabijeme vás a sníme vaše těla.“

Tento výrok náleží Mahmúdu Jebalimu, 31letému tuniskému imámovi, který byl poté z Itálie vyhoštěn.

„Začali jsme na něj dohlížet poté, co vyhrožoval důstojníkovi,“ vysvětlil jeden z mužů z Ústřední vyšetřovací jednotky z věznice Gazzettino. „Na své facebookové stránce také vyjádřil uznání za video s názvem ‚zákonné zabití křesťana‚.“

Imám přistál v Itálii na Lampeduse podobně, jako berlínský terorista Amri či další tuniský terorista, který útočil vloni v létě v Nice, kde dva lidi dekapitoval a jednu ženu ubodal.

Imám přesto splnil svoji misi, neboť si našel Italku, s níž zplodil dítě. „Můj partner musel udělat tolik chyb, nepopírám to, ale terorista? Ne, to není“, prohlásila Italka, která se zcela dobrovolně zahodila s tímto džihádistou. Šestadvacetiletá žena žila v domě svých rodičů v Padově se svou šestiletou dcerou. Z aférky s imámem přišel na světlo světa syn.

Žena se prý nyní o svého syna bojí, neboť všichni v okolí ví, kdo je jeho otcem. Nicméně Italové se zase mohou bát toho, že se syn časem potatí a bude zastávat stejné názory jako jeho otec, který se ostatně může kdykoli vrátit v situaci, kdy je z Itálie hotový „průchoďák“.

Tímto případem chci poukázat na to, že džihád nemusí probíhat nutně jen silou. Velmi důležitou součástí džihádu je islamizace formou konverzí, především pak tím, že nemuslimky rodí děti muslimům. Tyto děti jsou pak již považovány za muslimy. Džihádisté si také zcela záměrně vybírají silně submisivní typy žen, které se jednoduše ovládají.

Někdo možná podotkne, že syn nemusí být po otci, pokud ho nebude jeho otec vychovávat. Zde je ovšem třeba připomenout, že deportace dlouhodobě nefungují a džihádista se může kdykoli ke svojí evropské rodině vrátit, neboť aktuálně právě v Itálii nikdo příliš nekontroluje, kdo do země přichází. Ostatně, drtivá většina invazistů přijíždí bez jakýchkoli dokladů a v Itálii ani příliš prověřováni nejsou.

Je zde i ta možnost, že se žena časem za partnerem přestěhuje a syna vychovají v Tunisku zcela v duchu názorů onoho imáma. Nicméně syn je považován za Itala, což mu nijak nezabrání se do své původní domoviny jednou vrátit a tam nadále šířit nenávist tak, jako to dělal jeho otec. Nicméně, tohoto Itala už nebude možné vyhostit…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout