Tlupa krimigrantů krade v pařížském obchodě, nikdo jim v tom nebrání (video)

Tlupa krimigrantů krade v pařížském obchodě, nikdo jim v tom nebrání (video)

Muslimové už dávno považují Evropu za dobyté území, přičemž každá další událost jim jen dává za pravdu. Postupně se stávají beztrestnými, nenajdete dnes snad jedinou zemi EU, kde by nebyly rozsudky jakoby vzešlé z práva šaría.

Evropané se invazistů bojí a moc dobře ví, že se jich bojí i policisté. Navíc, mnozí svědci kriminálních činů se obávají z nařčení z islamofobie a rasismu. Raději se pak dívají jinam.

V minulosti jsem zde přinesla bezpočet článků, které jasně ukazují, že jsou muslimové nedotknutelnou skupinou. V mnoha zemích se vůbec neřeší jejich kriminalita v případě, že nedojde k násilí a těžkému ublížení na zdraví či smrti. Včera jsem zde psala o tom, jak například Švédsko již krádeže odmítá vyšetřovat, dnes mám pro vás video, které jasně ukazuje, že úplně stejně je na tom islamizovaná Francie.

Na videu se můžete podívat na to, jak tlupa invazistů vpadne do obchodu, nakrade si tolik zboží, kolik unese a posléze s lupem unikne. Personál obchodu jen tupě přihlíží a nejen, že se nebrání, ale dokonce údajně ani nezavolal policii.

A vlastně se jim ani nedivím. Stačí si vzpomenout na nedávný případ německého majitele luxusního butiku, který si dovolil na zlodějského muslima zavolat policii. Vetřelci, který v obchodě kradl opakovaně, se celkem nic nestalo, nicméně majitel butiku byl odsouzen k pokutě za to, že zloděje chytil a tím ho traumatizoval. Přitom zloději nijak fyzicky neublížil.

Pak se tedy nelze divit, že si mohou vetřelci zcela beztrestně krást.

Na video z pařížského obchodu se můžete podívat zde.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “Tlupa krimigrantů krade v pařížském obchodě, nikdo jim v tom nebrání (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.