Rakouští vlastenci postavili v centru Vídně pomník obětem evropských politiků (video)

Rakouští vlastenci postavili v centru Vídně pomník obětem evropských politiků (video)

Samozřejmě se jedná o některé oběti dovážených muslimských vetřelců. Tedy o oběti džihádistů, kteří mohou po celé Evropě vraždit zejména díky politikům. Ať už se jedná o politiku bezbřehého vítání, politiku rozvracení muslimských zemí, politiku. která nadřazuje muslimy nad ostatní či všeobecně politiku, která má za úkol zničit evropské národy a kontinent rozvrátit, cestou islamizace. Jsou to tedy zejména politici, kdo má na rukou krev. Muslimové jsou jen nástrojem…

V neděli odpoledne se ve Vídni odehrála velkolepá akce: několik vlastenců proměnilo pomník zadrženému africkému vetřelci, který se bránil deportaci a zemřel při tomto procesu, v památník obětem „dováženého teroru a násilí muslimských invazistů“.

https://youtu.be/cRMfqjCNO-Y
Na videu se můžete podívat na stavbu pomníku.

Za tímto účelem pokrývali památník „Omofumy“, který byl v roce 2003 nezákonně postaven, velkými, bíle natřenými dřevěnými panely. Na nich byla jména a tváře lidí, kteří se již stali obětí „importovaného teroru“ namalována černou barvou. Památník nese nápis: WHITE LIVES MATTER WIEN.

Vlastenci chtějí svou činností upozornit na skutečnost, že politický establishment se nestará o mrtvé Evropany: „Ale nezapomněli jsme. Krev obětí se lepí na rukách politiků.“

Na svých stránkách vyzývají vídeňskou radnici k založení skutečného památníku těmto obětem muslimského teroru.

K tomu jen dodávám, že od vídeňských vládců se asi ničeho podobného nedočkají, neboť v multikulturní a islamizované Vídni vládnou socani, jejichž hlavním zdrojem voličstva jsou především tamní Turci. Ostatně, také starosta vídeňské čtvrti Favoriten velmi rád navštěvuje místní salafistickou mešitu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “Rakouští vlastenci postavili v centru Vídně pomník obětem evropských politiků (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout