Muslimka ničila pietní místo, vytvořené  obětem vídeňského teroristy (video)

Muslimka ničila pietní místo, vytvořené obětem vídeňského teroristy (video)

Muslimy zásadně nedělím na radikální a umírněné. To je jako dělit na radikální a umírněné třeba nacisty. Muslimy dělím na 3 kategorie:

1. muslimové, kteří útočili

2. muslimové, kteří se útočit teprve chystají

3. muslimové, kteří neútočí a ani to neplánují, nicméně útoky schvalují

Kdokoli jiný je nemuslim a to i v případě, že se narodil jako muslim. Pokud totiž nějaký muslim útoky neschvaluje, pak jde o konvertitu či je za něj ze strany muslimů považován. Pozor, muslim, který před káfiry tvrdí, že útoky neschvaluje, velmi pravděpodobně lže – tedy provádí tzv. takíju (přetvářku před bezvěrcem).

Žena v šátku, kterou můžete vidět na videu níže či v titulním obrázku, ničila pietní místo, které vzniklo ve Vídni po nedávných útocích makedonského Albánce.

V neděli byla vídeňská policie povolána do vídeňské ulice Seitenstettengasse kvůli znepokojivému incidentu. Šestapadesátiletá Turkyně v dlouhém kabátě, roušce a šátku vtrhla v neděli ráno na pietní místo, kde si stovky truchlících připomněly čtyři oběti islámského teroristy.

Video ukazuje, jak Turkyně kope kolem sebe, šlape na svíčky a bouří se na pietním místě teroristického útoku. Upozorňuji, že video samotného činu je jen na začátku záznamu, zbytek jsou nesouvisející zprávy:

zprávy, na jejichž začátku je vidět dotyčná Turkyně

V pondělí ráno pozorný bezpečnostní personál na vídeňském mezinárodním letišti zadržel tureckou ženu, kterou identifikoval jako podezřelou výtržnici z vídeňské Seitenstettengasse, místa, kde před více než měsícem došlo k teroru. Není známo, kam se vzteklá Turkyně chystala cestovat. Žena se k činu přiznala.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “Muslimka ničila pietní místo, vytvořené obětem vídeňského teroristy (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout