Muslimští vetřelci zapálili další tábor, tentokrát v Bosně (video)

Muslimští vetřelci zapálili další tábor, tentokrát v Bosně (video)

Ostatně, dalo se to očekávat. Už když před pár měsíci zapálili Afghánci na popud podvratné německé neziskovky tábor Moria v Řecku, bylo jasné, že dojde i k dalším podobným akcím. Jen o pár týdnů později se pokusili zapálit i tábor na ostrově Samos a na Sicílii. Vetřelcům z tábora Moria se totiž akce vyplatila, tradičně vítačské země si značnou část z nich rozebraly.

Požár zničil dočasný tábor pro muslimské vetřelce, v němž se v Bosně ubytovalo 1200 lidí a byl právě uzavřen poté, co byl považován za nevhodný pro zimní podmínky.

Ve středu se objevila videa, která ukazují obrovský požár tábora poblíž Bihače v Bosně. Nebyla hlášena žádná zranění, ale poškození infrastruktury tábora je značné.

Peter Van der Auweraert z Mezinárodní organizace OSN pro migraci (IOM) sdílel video z požáru a tvrdil, že byl zapálen bývalými obyvateli tábora.

vetřelci si dozajista chtěli zajistit rychlejší přesun na západ Evropy
Image

Tábor byl zřízen v létě jako dočasné opatření, aby se vyrovnal s pohybem invazistů do zemí EU.

Bosna se stala překážkou pro tisíce muslimských vetřelců, převážně z Afghánistánu a Pákistánu, kteří se snaží dostat do Evropy.

EU v pondělí varovala, že 3300 vetřelců čelí zimě bez přístupu k základnímu vybavení, přístřeší a službám. Odborníci varovali, že uzavření dočasného tábora by muslimským invazistům navzdory bídným podmínkám, zhoršilo život.

IOM ve středu v prohlášení dodala, že zatímco v táboře žije 1200 lidí, dalších 1500, včetně žen a dětí, je v současné době uvězněno ve squatech a lesních táborech v okolních lesích.

Jak jste možná zaznamenali, tak o tyto muslimské vetřelce si dělá starosti nejen IOM, ale také EU. Samozřejmě, vždyť tyto organizace celou invazi spoluorganizují. Pozornost většiny Evropanů je nyní odváděna ke covidu a lidé jsou uzavíráni ve svých domovech, včetně zákazu nočního vycházení. Není to ideální doba pro dovoz muslimských vetřelců i do zemí, kde zatím mezi lidmi nepanuje v tomto směru velká vstřícnost?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout