Ve švédské obci už neumí většina dětí švédsky, hovoří jenom arabsky

Ve švédské obci už neumí většina dětí švédsky, hovoří jenom arabsky

Jedná se de facto o jakousi předzvěst budoucího Švédska coby chalífátu, neboť brzy to v této zemi dojde do stádia, kdy se již nebudou učit cizinci švédsky, ale Švédové arabsky. Uvědomíme-li si, že tyto dnešní děti, hovořící arabsky, budou mít každé asi 6 svých vlastních dětí, zatímco ta zbývající hrstka švédských dětí bude mít stěží jedno dítě (aby jejich děti nezatěžovaly po vzoru Gréty planetu), je jasné, kdo koho přečíslí. A jak jsem nedávno upozornila, Švédsko od vítačské politiky neustupuje, jak nám lživě tvrdí náš mainstream.

V obci Ronneby se ve středisku péče o děti sešlo asi 20 lékařů a sester, aby otevřeným dopisem upozornili na to, že mnoho dětí v obci neumí švédsky.

Dopis obci zdůrazňuje potřebu zavedení různých opatření ke zlepšení znalosti švédštiny i různých dovedností. Zároveň poukazuje na to, že některé mateřské školy jsou téměř výhradně tvořeny arabsky mluvícími dětmi.

„Je zřejmé, že v případě, že se s nimi potřebujeme domluvit, jsme nuceni používat posunky a gesta, přičemž my nerozumíme jim a ony nám,“ řekla Christine Anderssonová, okresní zdravotní sestra v Ronneby Health Centre.

Podle Anderssonové se problém v posledních dvou letech zhoršil. V minulosti to byly děti, kdo pomáhal rodičům se švédským jazykem, nyní jsou to rodiče, kteří pomáhají svým dětem, pokud tedy rodiče vůbec jazyk umí.

Děti pak mají problém ve škole, kde nerozumí a nezvládají tak učivo, ve všem jsou pozadu. Kromě obce vyzývají zdravotníci k řešení problému také další aktéry, jako jsou náboženští vůdci, tedy imámové.

Radní Roger Fredriksson říká, že doufá, že nová školní iniciativa pomůže prolomit segregaci a že budoucí školy budou přitahovat studenty z různých prostředí. Škola chce totiž zajistit promíchání etnických Švédů s arabskými dětmi.

K tomu jen podotýkám, že na mnoha videích jsme mohli vidět, jak takovéto promíchání různých etnik a kultur vypadá. To můžete vidět i na tomto čerstvém videu, kde švédský chlapec poznal, co je to multikulturalismus a muslimské obohacení v praxi:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout