Podívejte se, jak vyhrožuje muslimský invazista v Holandsku kvůli nízkým dávkám (video)

Podívejte se, jak vyhrožuje muslimský invazista v Holandsku kvůli nízkým dávkám (video)

Holandsko patří ke značně islamizovaným evropským zemím, patří dokonce k těm několika, v nichž již mají islámskou stranu i v parlamentu. Jsou tedy muslimskými invazisty zatíženi podobně, jako Francie, Německo, Rakousko nebo Švédsko. Vetřelec na videu je zcela jasně naštvaný proto, že musí povinně odpracovat trest veřejně prospěšných prací. Zač trest dostal, se ve videu jaksi nezmínil, jen je z jeho výkřiků patrné, že šlo o přečin, který on sám za trestný nepovažuje.

Z videa je také patrné, že mu zřejmě zredukovali dávky, či mu jen prostě nestačí (bydlení, lékaře a stravu mají vetřelci, žijící v azylových zařízeních, většinou zdarma, mnohdy tak dostávají jen menší kapesné), pak bych tipovala, že jde o trest za krádeže nebo loupeže, případně prodej drog.

Podívejte se na video níže – to je ten vděčný a tichý chudáček, prchající z války, jak nám syrské vetřelce prezentovala mainstreamová média (video v holandštině s titulky v AJ):

Syrský sirotek vyhrožuje loupeží a kalašnikovem, neboť mu snížili dávky

Co ve videu výše syrský vetřelec říká (slovo „fuck“ použil asi nejčastěji, co znamená, snad nemusím překládat, dál tedy jen f*)?

F* den, kdy jsem přišel do Holandska. F* královna. F* všechno. V 10 hodin začínají veřejně prospěšné práce, až do 19:00, bez přestávky. F* vaši matku… f* jeho f * matku, člověče. F *** ten den, kdy jsem přijel do Nizozemska! Wollah, přísahám.

Přísahám, že pokud teď pojede autobus do Sýrie, pojedu hned do Sýrie. F* jeho matku. Když něco uděláš, hned musíš na veřejně prospěšné práce.

Dejte těm podřadným rakovinu… F* matku… Přísahám, přísahám. Pokud pojede nyní autobus nebo letadlo do Sýrie, odjedu teď, hned. F* městská rada, f* jejich peníze … f* pojištění, f*… všechno! Všechno, jo? F* Holanďany….

F* ty stromy. F* restauraci, f* Mc Donalds, f* všechno, f* skútr… Všechno, tečka! V každém případě nám nic nedávají!! Několik měsíců dávají 100 euro, 200 euro …

Co tady děláme, chlape? F* jeho život, f* ty Holanďany, člověče. Kluci, moje přestávka je u konce, já f* jeho f* matku. Každopádně, mám jen pár hodin veřejně prospěšných prací, pak už je to hotové.

F* jeho, f* matku. Teď něco vyloupím. F*. Jdu do těch Holanďanů. Počkejte a uvidíte, počkejte a uvidíte. Počkej a uvidíš. Budu krást, chlape!

Uvidíš, kámo, uvidíš. Budu krást! Dáš peníze, dáš peníze. Myslíš, že budu pracovat zadarmo? Budu f * jeho .. jeho matku, člověče.. Jeho f* matku kalašnikovem… Musí dát všechny ty peníze, co má v té pokladně. Já f* jeho, f* matku!

Počkej a uvidíš, jednoho dne přijdu loupit, kámo.

Tolik zhruba překlad „výlevu“ muslima z videa výše. Jen by to chtělo, aby se jeho „stesky“ donesly i do jeho rodné země a dalších muslimských zemí, kde očekávají, že jim tupí evropští káfirové dají nejen štědré dávky (resp. daň, kterou musí platit bezvěrec nadřazenému muslimovi), ale také dům, auto a manželku.

Vetřelci také viditelně vadil trest veřejně prospěšných prací, což zřejmě cítí jako další ponížení. Tedy více takových videí a naštvaných muslimů, nakonec to může mnohé další od cesty do Evropy odradit.

Mimochodem, vzhledem k tomu, že své výhružky předem natočil, čímž se jistě dostaly i na policii, předpokládám, že již byl u výslechu a nyní bude minimálně pod dohledem, ne-li ve vazbě. Pokud ne a skutečně by něco provedl, pak jde vše na vrub holandského systému. Myslím, že deportace by byla v tomto případě více než vhodná, nakonec by – dle slov invazisty – splnili i jeho přání…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “Podívejte se, jak vyhrožuje muslimský invazista v Holandsku kvůli nízkým dávkám (video)

 1. A ombudsmáňa místo aby šla vyškolit pár ombudsmáň do Holandska bude hnít v senátu.
  Svět je plnej zlejch, nepřejících lidí.
  ?
  Mocný Alláh sice odebral evropským nevěřícím psům mozky, ale zdá se, že ne úplně všem.
  Ahmed bude muset Alláhovo dílo dokončit a nehodným odebrat mozek vč. hlavy.
  Ách jó
  ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout