Podívejte se, jak muslimští vetřelci zdevastovali repatriační centrum a jak dopadla socha panny Marie

Podívejte se, jak muslimští vetřelci zdevastovali repatriační centrum a jak dopadla socha panny Marie

Itálie, coby jedna z hlavních vstupních bran do Evropy, dostává díky své současné vítačské politice stále více „zabrat“. Zároveň se stoupajícími počty vetřelců roste také kriminalita po celé Itálii. Vandalismus pak patří asi k tomu nejviditelnějšímu. O hned dvou případech, které tento týden vyvolaly v Itálii rozruch, se nyní zmíním.

První video je z Milána, které je pro mnoho vetřelců jen tranzitním bodem na cestě do Francie, také to je jeden z důvodů jejich větší koncentrace právě v tomto italském městě.

Centrum pro repatriaci v milánském Corelli bylo zdevastováno. Muslimští vetřelci – většinou z Tuniska – způsobili, že bylo zničeno natolik, že je 2 měsíce po otevření nadále nepoužitelné. Devastace centra byla patřičně okomentována místním prefektem: „Kdy pochopíte, že repatriační středisko spravované přítelem PD (italská soc. dem.) nemůže být prázdninovým letoviskem?“

Repatriační centrum v italském Miláně bylo zcela zdevastováno. Vydrželo pouhé dva měsíce po otevření.

K dalšímu činu, který velmi rozlítil místní občany, došlo nedaleko Benátek.

Ve středu večer usekl jedenatřicetiletý palestinský vetřelec hlavu a ruce historické soše Panny Marie v Margheře na předměstí italských Benátek. Policie zjistila, že Palestinec, který byl obviněný z útoku, dostal cestovní doklad pro migranty v Belgii a nemá povolení k pobytu. Policie zahájila vyšetřování terorismu a podniká kroky k vyhoštění Palestince z Itálie.

Pachatel byl odhalen díky kameře, která místo celodenně monitoruje.

Zásadním problémem je především současná vláda, která zrušila Salvinim přijaté zákony, které neumožňovaly lodím z Afriky přistávat ve velkém u břehů Itálie. Nyní připlouvají denně stovky – za příznivějšího počasí i tisíce – vetřelců z Afriky do Itálie bez toho, že by jim kdokoli v přistání bránil.

Muslimští invazisté vesměs považuje Itálii pouze za tranzitní zemi, odkud se vydávají v drtivé většině do Francie, Velké Británie, Švédska a Německa.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout