Francie: I přes výhru islamofašistů nastaly mohutné nepokoje v režii muslimů a Antify (videa)

Francie: I přes výhru islamofašistů nastaly mohutné nepokoje v režii muslimů a Antify (videa)

Nejprve si odpovíme na velmi zásadní otázku: Proč vyhráli islamofašisté, které drtivá většina normálních Francouzů nechce volit? O čem výhra vypovídá?

Jak již jistě všichni od včerejšího večera víte, ve Francii neočekávaně vyhráli parlamentní volby islamofašisté – tedy spojení ultralevicových stran, v mnoha případech zastoupených muslimy či členy Antify.

Jde v podstatě o strany, které mají přímo v programu výměnu obyvatel a islamizaci. Nijak se tím netají, takže běžně je volí jen muslimové a  všeobecně cizinci z bývalých kolonií, případně ultralevicově zaměření voliči.

Co tedy výhra těchto skutečných extremistů ukázala? Především se prozradilo to, nač upozorňuji již mnoho let. Skutečný počet muslimů v populaci je velmi silně zkreslen a tají se.

Například v Německu je již podle všeho kolem 20 – 25% muslimů, ve Velké Británii kolem 30%, ve Švédsku 25 – 30% a jejich počet ve Francii je přinejmenším 30 – 35%.

Proč je znát, že jsou čísla zmanipulovaná? Protože už dlouhé roky se v uvedených zemích udávají stejné počty, přitom počet muslimů rok od roku roste – ať už díky invazi, slučování rodin nebo vysoké porodnosti muslimek.

Dále existují nemalé lokality, kde již v nejmladší generaci muslimové velmi výrazně převažují či dokonce tvoří 100% obyvatel – a naopak ubývají lokality, kde je výhradně původní obyvatelstvo.

Přesto se oficiální čísla počtu muslimů již dlouhé roky nemění. Vlády jednoduše nechtějí přiznat pravdu, která by jasně ukázala, jaká je realita a zřejmě by razantně změnila volební návyky.

Muslimové chodí k volbám jen velmi sporadicky, takže na volebních výsledcích se jejich účast příliš neukáže. Jdou k volbám jen tam, kde je možné volit jejich soukmenovce, jinak se jim spíš vyhýbají.

Jejich účast je tak nižší než v případě účasti (zatím) většinového obyvatelstva. Nicméně u posledních voleb, kde padaly výzvy „volte proti RN“ a denně byly vidět nepokoje v ulicích – právě v režii Antify a muslimů – ve snaze upozornit na reálnou možnost převzetí vlády RN, došlo ze strany muslimů k přehodnocení.

A zatímco dosud vyzývali spíš k distanci od voleb, nyní i mešity vyzývaly všechny věřící, aby se vydali k volebním urnám. A výsledek je jasně vidět. Ano, v případě islamofašistů jde v 80% o hlasy muslimů či jiných cizinců. Zbytek jsou francouzští ultralevičáci, kteří celou noc hojně slavili v ulicích.

Jak píší i některá francouzská konzervativní média, tak tyto volby znamenají jediné: Francie je mrtvá. Program islamofašistů je jasný: urychlit výměnu obyvatelstva a islamizaci země.

Mélenchonova islámská republika je realitou. A v roce 2027 vyhraje islamofašista a zednář Mélenchon i prezidentské volby. Tedy pokud ho nenahradí někdo nový, mladší.

Ostatně, mnohé napověděl výsledek 1. kola posledních prezidentských voleb, kde měl Mélenchon jen o asi 0,5% méně hlasů než Marine le Pen. Pokud by nemalá část muslimů volby neignorovala, Marine le Pen by se vůbec do finále nedostala.

A v roce 2027 budou její šance na výhru nulové. Macron už do voleb nemůže, takže finále bude nějaký jeho nástupce a Mélenchon.

3 roky je velmi dlouhá doba, za kterou se řady muslimů rozrostou – a právě nová vláda přiměje díky vítací politice až miliony dalších. A ti muslimové, kteří ohlašovali, že zemi opustí, si to samozřejmě rozmyslí. Naopak, ještě si přizvou rodiny.

Jak Velká Británie tak Francie se v posledních dnech rozhodly pro urychlení cesty k chalífátu. A lze očekávat, že tyto země nebudou v tomto ohledu v rámci Evropy  poslední…

 

Ultralevice a muslimové vytáhli do ulic. A oproti původním předpokladům slavili, i když mnohde opět ve formě nepokojů.

Podívejte se na množství záběrů z dnešní noci. Upozorňuji, že Macronova vláda nařídila smazání videí nepokojů, takže některé záběry už smazány byly, další mohou následovat. Neručím tedy za to, že během dne polovina nebo i víc nezmizí:

PAŘÍŽ

RENNES

NANTES

LYON

BORDEAUX

CAEN

POITIERS

LILLE

MARSEILLE

BREST

ROUBAIX

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

13 thoughts on “Francie: I přes výhru islamofašistů nastaly mohutné nepokoje v režii muslimů a Antify (videa)

  1. Nutí vás někdo tyhle zprávy číst? A myslíte si že nevidět a neslyšet nás zachrání od stejného osudu, jaký nezvratně čeká většinu západních zemí?

 1. Citace: „Jak již jistě všichni od včerejšího večera víte, ve Francii neočekávaně vyhráli parlamentní volby islamofašisté …“

  Paní Slovanko, mám takovou rouhačskou až naprosto zvrhle odpadlickou myšlenku. Co když … co když si někdo třeba občas dá oddech od sledování zpráv a vůbec celé politiky a všeho toho marasu a jen tak si užije pohodový relaxační víkend s přáteli, blízkými nebo i sám? Zaslouží si takový odporný zvrhlík, který to jistě od včerejšího večera nevěděl, vaše slitování anebo je už navždy vyvrhelem za to, že není trvale přilepený k nějaké obrazovce a nehltá zprávy jednu za druhou?

  Vážně nevidíte, jak manipulativní ten váš výrok je a jak svým neobjektivním úvodem shazujete článek? Tvrdím, že naprosto jistě mezi vašimi čtenáři jsou i lidé, kteří o výsledku francouzských voleb včera večer ještě nevěděli a pokud si přesto myslíte, že to jistě všichni museli vědět, jste uzavřena v bublině, ve které ztrácíte částečný kontakt s realitou.

  1. Přemýšlím co na tvé invektivy říct. Rád rýpeš a rád se posloucháš. Takže zatímco ses flákal, pardon, relaxoval s přáteli, Slovanka dávala dokopy články ze současnosti pro své příznivce, kteří nemají čas nebo chuť všechno sledovat, protože je to hodně široký zápřah. Slovančin výrok v žádném případě není manipulativní a článek neshodil. Jestli její výrok neurazil mě ani ostatní, proč urazil tebe, jsi snad citově deprivovaný? Kdysi se tomu říkalo „neobtůlený“. Udělej si pořádek sám v sobě, zdá se že ty sám jsi uzavřen v bublině megalomanů. A že ti tykám? Ve mně je taky kousek agresivního svobodného ducha a ten mi brání, abych vykala takovému cápkovi.
   Jo a ten výsledek jsem včera věděla, protože důležité zprávy hltám..nejsem pštros s hlavou v písku.

   1. Vážená Marfuše,
    promiň, ale zdrobnělá podoba není dostatečně uctivá. Čerstvé zprávy bez cenzury jsou od Slovanky super, jen si myslím, že Svobodný duch chtěl naznačit autorce, aby se vyhnula podsouvání nějakých závěrů. Slovance dávám občas vyžrat její opravdu dětinské manipulační žvásty týkající se nových technologií, které z principu za lidskou hloupost nemůžou, tedy že jsou křivě dotované, lobbisticky zneužité, politicky korumpované. Slovance držím palce, ať ji elán neopouští, ale měla by zachovat nestrannost nebo citace či překlady zdrojovat bez komentáře, když s tak označením, ať se může pasáž přeskočit. Zbytečně se navážíš do dobře míněného komentáře navíc osobně. Za Marfušajznu Tě ale nepovažuju, jsi stále Marfušenka, ahoj!

   2. Nevážená lhářko Marfušenko, zkuste mi, prosím, vyjmenovat invektivy, které jsem údajně výše napsal. Nevidím ve svém předchozím příspěvku ani jednu. Pokud za invektivu považujete mé tvrzení, že citovaný výrok je manipulativní, to není invektiva, to je faktické a pravdivé tvrzení.

    Sám vidím, že paní Slovanka dělá spoustu práce proto, aby přinášela důležité informace. Ale když si dá takovou práci, aby je předala dalším, je to velká škoda, když je uvede manipulativním tvrzením, které už na začátku působí odrazujícím dojmem. Jestliže ani vy nevidíte neobjektivní manipulativnost výroku: „Jak již jistě všichni od včerejšího večera víte, ve Francii neočekávaně vyhráli parlamentní volby islamofašisté …“, pak si dokonce dovolím tvrdit, že vaše kritické myšlení je nevalné a jste relativně snadným cílem pro manipulaci.

    Dále mi lživě podsouváte, že ten citovaný výrok mě urazil. Z čeho tak usuzujete? Jestliže upozorním na lživý výrok, neznamená to automaticky, že jsem tím výrokem uražen. Když pak ze lživých předpokladů naznačujete lživé závěry o citové deprivaci … víte, že ze lživých předpokladů může podle zákonů logiky vyjít cokoliv. Když ale tento princip falešného pseudoodvozování používáte, to už vypadá na účelové používání demagogie.

    Myslíte si, že když se někdo dozví výsledek francouzských voleb až v pondělí ráno, je tím pádem příslovečným obrazným pštrosem s hlavou v písku?

 2. Co si globalisté před desítkami let naplánovali, o čem několik let zpětně stále mluvili…o likvidaci EU a jeho původního obyvatelstva, to se dnes stává realitou. I kdyby jste se na hlavu postavili, nic vám nepomůže, vždy bude po jejich, jen s tím Ruskem se jako vždy spletou.

 3. Nutné pripomenúť,že ani jedna strana z víťaznej koalície nemá skutočne ľavicový program ,ako mala napr. v Československu KSČ či ešte za Miterranda francúzski komunisti /vtedy tiež boli vo vláde/. Sú to bez výnimky liberálni ultraľavicoví fašisti,
  inými slovami fanatickí neomarxisti, čiže nepriatelia chudobných a podporovatelia všetkých možných menšín, EÚ ,NATO, zeleného šialenstva a samozrejme aj globalistov. podobným „liberalizačným“ procesom prešli od roku 1968 a hlavne v tomto miléniu viac-menej všetky relevantné strany nielen vo Francúzsku, ale aj v Nemecku či Švédsku.

 4. Výsledky voleb ve Francii po 2 kole:
  1.místo: Nová lidová fronta-7 005 494 hlasů, 25,7%,178 mandátů.
  2.místo: Spolu-6 314 608 hlasů, 23,2%, 150 mandátů
  3.místo: NS-8 745 136 hlasů, 32,1 %, 125 mandátů.
  Tady opravdu něco nesedí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *