Austrálie: 24 žen opustilo fotbalovou divizi na protest proti účasti mužů v ženské lize

Austrálie: 24 žen opustilo fotbalovou divizi na protest proti účasti mužů v ženské lize

Jak jste si zde nedávno mohli přečíst, tak i Austrálie plně propadla woke agendě a na základě zákona, podle kterého se jakýkoli muž může prohlásit za ženu (nebo naopak), se i zde ženské sporty stále více infiltrují biologickými muži.

Tak jako v dalších zemích ani zde nepotřebují pro změnu pohlaví nic jiného než prosté prohlášení. Tedy žádné operace či hormonální terapie.

Když však nedávno vyhrálo v nejvyšší ženské fotbalové lize družstvo složené mimo jiné i z pěti mužů, kteří navíc během zápasu zranili několik soupeřek, rozhodly se některé fotbalistky k bojkotu sportu, který se díky woke agendě stává fraškou.

Nedávná drtivá vítězství ženského fotbalového týmu s pěti  mužskými hráči vyvolala kontroverzi, která vedla jednoho manažera klubu k odhalení, že nejméně 20 hráček  v posledních týdnech ze sportu odešlo, aby se vyhnuly soutěžím s muži.

Frank Parisi, prezident fotbalového klubu St. Patrick’s, hovořil s Reduxxem a odhalil řadu problémů, které se objevily v důsledku toho, že muži hráli v ženských fotbalových zápasech, a také incident, při kterém byla hráčce zlomena noha na dvou místech.

Fotbalový klub Flying Bats v severozápadním Sydney v Austrálii má ve svém týmu pět mužů, kteří se identifikují jako transgender. Tým získal odměnu 1 000 dolarů poté, co 24. března vyhrál předsezónní Beryl Ackroyd Cup North West Sydney League, a to po sezóně, kdy vyhrál všechny zápasy, které odehrál v zápasech ženské Premier League, a to 10:0.

Jedním z pěti mužů v ženském fotbalovém týmu je trans aktivista Riley Dennis, který byl dříve obviněn z vážného zranění žen při účasti v jiném ženském týmu.

Problémy, které vytvářejí mužští hráči v týmu The Flying Bats, se však neomezují pouze na bezpečnostní rizika a neférový sport pro ženy. Hráčky ze sportu odcházejí po tuctech, říká Parisi, aby se vyhnuly konkurenci s trans-identifikovanými muži.

Tato informace poprvé vyšla najevo, když na sociální sítě unikla zvuková nahrávka Parisiho projevu během setkání večer 20. března.

Setkání, které se konalo v Christie Parku, zorganizovala Severozápadní fotbalová asociace Sydney v reakci na neformální diskusi mezi prezidenty fotbalových klubů, která se konala o tři dny dříve.

Toto úvodní setkání bylo svoláno na 17. března, aby se vyřešily obavy ohledně toho, jak nepravděpodobné je, aby jakýkoli tým vyhrál nad Flying Bats, ale také se řešily obavy o fyzickou bezpečnost.“

V audionahrávce je slyšet, jak Parisi popisuje incident, který se odehrál „před několika lety,“ kdy byla hráčka tak vážně zraněna trans-identifikovaným mužským hráčem, že se již nemohla účastnit sportu.

„Před pár lety jeden z hráčů Flying Bats zlomil jedné z našich hráček v zápase nohu. Byl to neohrabaný zákrok zezadu. Naše hráčka měla zlomenou nohu na dvou místech a fotbal už nehraje.

Byl to přímý důsledek opravdu špatného, vysokého hráče… Červenou kartu nedostal. Nehody se stávají, ale tomu se dalo předejít,“ řekl Parisi na setkání.

„Jedna z našich hráček přiběhla, aby jí pomohla, křičela bolestí. Tehdy pronesla hanlivou poznámku na adresu hráče Bats, za což jsme se omluvili. Byla suspendována. Hráči Bats, který naši hráčku zranil, se nic mu nestalo.“

Parisi upřesnil, že po tomto incidentu byla jejich hráčka za to, že urazila trans muže, suspendována ze zápasů celkem na osm týdnů.

Parisi dále prozradil, že 24 žen nedávno zrušilo svou registraci v jeho fotbalovém klubu jako „přímý důsledek“ možnosti soutěžit v zápase proti mužům v týmu Flying Bats.

„Všechny mi říkaly: ‚Franku, nechceme hrát proti hráčům Bats.‘ Řeknu to na rovinu, v ženské soutěži hrají muži. A to je špatně.“

Prezident fotbalového klubu St. Patrick’s v rozhovoru pro Reduxx potvrdil, že hráč, který zlomil ženské hráčce nohu, byl muž, který v sezóně 2022 hrál v týmu Flying Bats, ale nebyl schopen poskytnout osobní identitu zúčastněných.

Parisi také vysvětlil, že z celkového počtu 24 žen, které se v posledních několika týdnech odhlásily z fotbalového klubu St. Patrick’s, nejméně 20 uvedlo, že tak učinily v reakci na to, že se od nich očekává, že budou hrát proti mužským členům týmu The Flying Bats.

„Má to obrovský dopad. Jsme velmi malý klub, máme v něm jen sedm týmů a teď jsem přišel o oba své ženské týmy, což byl přímý důsledek toho, že členové The Flying Bats hráli v ženské soutěži,“ řekl Parisi.

V ženských ligách hraje fotbal celkem nejméně devět biologických mužů, nejen oněch pět v ženské Premier League Flying Bats, dodal Parisi s odkazem na komentář dalšího z prezidentů klubů, který se zúčastnil setkání 20. března.

Podle předpisů předložených Fotbalovou asociací severozápadního Sydney (NWSFA) se „hráči mohou registrovat a účastnit se na základě své genderové identifikace.“

„Není to o sexualitě hráček, protože jsem měl v týmu spoustu hráček, které jsou lesbičky. Takže to s tím nemá nic společného. Je to tím, že tam je řada biologických mužů… Je to víc než pět. A všichni o tom mlčí, a to je v mnoha ohledech tak špatné.“

Tolik novinky z Austrálie, kde se již do nejvyšší ženské fotbalové ligy probojoval mužský tým, takže ženské fotbalové šampionáty budou zřejmě (možná nejen co se australského týmu týká) ve znamení biologických mužů.

Jak dlouho potrvá než některé ženské sporty plně ovládnou biologičtí muži? Nakonec zůstanou v některých sportech jen dvě kategorie: muži a muži, kteří se prohlásili za ženy…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. /data/web/virtuals/342591/virtual/www/wp-includes/link-template.php on line 409
https://necenzurovanapravda.cz/australie-24-zen-opustilo-fotbalovou-divizi-na-protest-proti-ucasti-muzu-v-zenske-lize/">View more
Cookies settings
Accept
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active
Save settings
Cookies settings