Zaměstnankyně BBC prohlásila, že běloši jsou zlodějské parazitické deviantní plemeno

Zaměstnankyně BBC prohlásila, že běloši jsou zlodějské parazitické deviantní plemeno

Jak jistě víte, tak v dnešní době existuje nenávist povolená a nenávist zakázaná. Tedy zatímco o některé „chráněné“ skupiny se nesmíte ani velmi jemně otřít, jiné můžete hanět jak libo. K nenávisti povolené samozřejmě patří i otevřeně projevovaný protibělošský rasismus.

Na druhou stranu, pokud by v téže zemi někdo například o biologickém muži, který se prohlásí za ženu, řekl, že je muž, pak by to bylo prohlášeno za nenávistný projev, který je trestný.

Vysoká představitelka BBC popsala bílé lidi jako „barbarské krvežíznivé a dravé vražedné genocidní zlodějské parazitické deviantní plemeno,“ přičemž Spojené království také označila za „bigotní“ zemi.

Image

Dawn Queva, která je koordinátorkou plánování v BBC Three, učinila kontroverzní poznámky na své facebookové stránce.

I když se zdá, že Queva vehementně nenávidí bílé lidi, nezabránilo jí to žít ve Spojeném království, zemi, kterou označila za bigotní a genocidní, přičemž o Británii hovořila také jako o „UKKK,“ což je odkaz na Ku-klux-klan.

Podle zaměstnankyně BBC jsou běloši „barbarské krvelačné dravé vražedné genocidní zlodějské parazitické deviantní plemeno, které narušuje přirozený řád planety.“

Židy  pro změnu nazvala nacistickými parazity apartheidu, kteří financovali „holohoax.“

„Příspěvky  Quevy byly na Facebooku vytvořeny pod jménem Dawn Las Quevas-Allen, ale má stejný profilový obrázek jako její běžný profil a odborný časopis Deadline uvádí, že její identita byla potvrzena,“  uvádí  Telegraph.

Komentáře Quevy jsou ještě pozoruhodnější v kontextu toho, jaké jsou požadavky BBC na zaměstnance.

Zaměstnanci BBC mají nařízeno, aby nenajímali nikoho, kdo odmítá přijmout indoktrinaci „rozmanitosti,“ což znamená, že kandidáti, kteří odmítají diverzitu a začlenění, nejsou pro práci ve veřejnoprávním britském médiu vítáni.

Náborářům bylo řečeno: „Nepřijímejte kandidáty, pokud jsou odmítaví nebo zesměšňují diverzitu a začlenění a související témata.“

Takže zatímco BBC odmítá kandidáty, kteří plně nepřijímají „rozmanitost,“ najala „rozmanitou“ zaměstnankyni, která popsala bílé lidi jako „parazitické deviantní plemeno a mutantní druh vetřelců.“

Co myslíte, bude potrestána nebo ji povýší? Pokud by se její útoky vztahovaly jen na bělochy, vsadila bych na to druhé. Nicméně do svých nenávistných výlevů zahrnula také Židy, což už by jí případně její post mohlo stát.

I když v poslední době se zdá, že ani to by možná nemuselo být dostatečným důvodem…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 4.8]

16 thoughts on “Zaměstnankyně BBC prohlásila, že běloši jsou zlodějské parazitické deviantní plemeno

 1. Cierna spina ostane vzdy ciernou spinou! Ta spina dosla ukradnut cely zapadny svet. Co ta cierna spina v Europe robi? Ako je mozne, ze taku ciernu spinu tu trpime? My sme v Europe doma ci ta cierna spina?!

   1. Ty spina, teba hodit negrom a arabom nech ta podrezu, aby si sa naucil kto je spina a kto nie ty vyjebana spina! Iste si farebna spina ciganska alebo arabska co nam uz likviduje krajiny. Zdochni ty spina spinava!!! Ababov a negrov na teba ty spina spin!!! Zdochni“

 2. Není to snad pravda?Oni běloši snad neokrádají a nevraždí zbytek světa už stovky let?Otázka je,co by dělali černí nebo žlutí na jejich místě,kdyby měli tu sílu oni.Ale kdyby neplatí.

   1. vy dvaja LIBERÁLNI RETARDI, a čo snáď Negri a iní farební nebojovali medzi sebou nevyvražďovali sa? vy sprostí, pozrite si koľko Číňanov vyvraždili Japonci počas 2.sv. vojny, alebo genocídu v Rwande v 90. tych rokoch!!! každý v dejinách vraždil, len vy LIBERÁLNI RETARDI ste POONDIATI SKURVENÍ PROTIBELOŠSKÍ RASISTI!!!

 3. Viac odpadu vysýpa do oceánov Afrika ako celý svet dokopy… Keby mali na to aby vymysleli technológie , zničili by planétu okamžite……Svine!

 4. Podľa farby a mena tipujem,že jej foter má pôvod niekde v bývalej britskej kolónii v Afrike – najznámejšie sú Ghana a Nigéria. A nikdy sa neživil poctivo, ale vždy páchal zločiny. Mimochodom, viete,že „verejnoprávna“ RTVS prijala nedávno ako redaktora Vietnamca Martina Do? A že táto „menšina“ kriminálnikov a parazitov je už u nás, podobne ako v ČR, oficiálne uznaná? Fuj, je mi na grcanie! Keby niekto vyhodil Mlynskú dolinu do luftu…, aj tak šíri napriek výsledkom volieb takú istú odpornú liberálnu propagandu, ako pred voľbami /vlastne už od nástupu Ľuboša Machaja/. To isté platí o ČT, no nesledujem ju a neviem, či aj tam majú nejakých farebných redaktorov.

 5. Ať ta bastardka táhne, odkud přišla!! Když nás nenávidí, ať vypadne. Říci to u nás, v Česku nebo na Slovensku, tak se na ní sesype smršť nadávek. Tohle bychom si líbit nenechali. Ale Angličané mlčí, ti si nechají srát na hlavu.

 6. Narodil jsem se jako liška, ale cítím se jako slepice. To je moje nová identita. Pusťte mě do kurníku!
  taková džamila považuje za normální chtít u homosexuálů právo na rodinu. z toho se potom vyvinou další a další požadavky na daší „práva“, která jsou normálností a přirozeností u hetero a dalších rovin lidského konání. vše se toto schovává za pojem láska. a protože mnoho lidí nezná skutečný význam tohoto slova, pletou si toto za pojem zamilovanosti-emoce (mít rád). zamilovanost si každý volíme podle svého žebříčku hodnot (světonázoru a vkusu každého soudruha), a ty mohou být různé. kdokoli se tedy odchyluje od normality a přirozenosti, hledá způsob, jak toto obcházet, aby tuto normalitu nahradil něčím jiným, samozřejmě se to zdůvodňuje, maskuje a omlouvá touhou po té přirozenosti a normálnosti, místo toho, aby se hledala příčina odklonu od skutečných hodnot. a tato příčina se nahradí požadavkem po právu na změny následku, místo toho, aby se změnila příčina. to vytváří další a další požadavky na „práva“ těch tzv. znevýhodněných. pak se může stát a stává se to, že se pedofilie a jiné pozvolna začíná propagovat jako menšina, a tato menšina zjistí, že aby toto se stalo normou, musí se stát tou většinou. a stádo se dá manipulovat. rovnoprávnost je podprahovka buzíků. Nejedná se zde o žádnou nerovnoprávnost, ani o rovná práva, ale o jejich přihřáté lži a snahu o změnu významů slov. čili podvod.
  Lipavský zdůraznil, že Pirátská strana nehodlá na toto téma rezignovat. „Děti neohrožuje vidět takové postavy v TV nebo knížkách. Ohrožuje je umělé vzbuzování nenávisti nebo zamlčování informací,“ konstatoval český ministr zahraničí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout