Protesty zemědělců po celé Evropě pokračují, brzy konečně vyrazí i naši (videa)

Protesty zemědělců po celé Evropě pokračují, brzy konečně vyrazí i naši (videa)

Po celé Evropě nadále pokračují protesty zemědělců proti ničivé bruselské politice. Zatímco například ve Francii se situace po ústupcích vlády zklidnila, jinde nabírají protesty na síle a například v Německu nadále – i po měsíci – pokračují. A jistě nejpotěšitelnější informací je, že konečně hodlají do ulic 19. února vyrazit i naši zemědělci.

Sice jako zřejmě téměř poslední v Evropě, ale i to se počítá.

Podle všeho se mohou eurosoudruzi, kteří tak horlivě podporují ničivý bruselský Green Deal, těšit i na nějakou tu kupku hnoje nebo močůvkovou koupel. Tak jen doufám, že bude dostatek videí.

Nicméně zde bych měla ještě jedno doporučení. Všichni víme, že absolutně vše, co se této ničivé politiky týká, v EU schvalují Piráti. Takže bych se přimlouvala i k tomu, aby pár kupek hnoje přistálo také u jejich sídel a místních organizací –  a to nejen v Praze.

Možná by mnoha lidem, kteří stále netuší, co jsou zač, konečně tato skutečnost došla. Ovšem i některé další partaje mají stran Green Dealu máslo na hlavě.

Protesty už proběhly (nebo aktuálně probíhají) v těchto zemích:

Nizozemsko, Skotsko, Francie, Německo, Irsko, Polsko, Litva, Rumunsko, Belgie, Řecko, Španělsko, Itálie, Portugalsko. Protesty měly začít také na Slovensku a v Maďarsku a  zřejmě až jako poslední vyrazí 19.2. i naši zemědělci…

 

A nyní se podívejme na to, kde jsou aktuálně zemědělci se svými traktory nejaktivnější:

Velké protesty nyní probíhají v Nizozemsku:

Asi největší jsou však protesty ve Španělsku:

Pokračují protesty v Itálii:

V Irsku se s tím zemědělci také nepárali:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Protesty zemědělců po celé Evropě pokračují, brzy konečně vyrazí i naši (videa)

  1. No já myslím, že tomu málokterý čech věří, to by se museli domluvit samotní zemědělci. Nějaká agrární komora nebo nedejbůh odbory, to je pouhá pohádka, vškeré organizace jsou řádně vetknuty do tludtého střeva Dialovi a pětidemolici, neb jsou zkorumpované.

  2. Najnovšie sa pridávajú aj bulharskí vlastenci a dokonca aj lotyšskí fašisti, ale tí – ako som sa nedávno dozvedel – neprotestujú proti Ukrajine a tamojšiemu potravinovému odpadu, ale proti údajnému dovozu z Ruska.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout