Podívejte se, jak dopadly zaparkované elektrické autobusy, když jeden z nich náhle vzplanul (video)

Podívejte se, jak dopadly zaparkované elektrické autobusy, když jeden z nich náhle vzplanul (video)

Stále častěji se objevují zprávy o náhle vzplanuvších elektromobilech. Některé podzemní garáže či garáže v bytových domech již zakazují parkování elektromobilů a převážet je odmítají i některé lodní společnosti poté, co došlo k několika případům jejich náhlého vzplanutí.

Zásadní problém je, že tyto požáry se velmi těžko hasí – mnohem hůř než v případě, kdy vzplane klasické auto na fosilní paliva. Důsledkem takového požáru je většinou totální destrukce všeho, co se nachází v blízkosti hořícího elektromobilu.

Jak nezvladatelný může být takový požár elektromobilu, občas ukazují záběry z míst, kde k takovým náhlým požárům dochází.

Ve videu níže vidíte pět elektrických autobusů, které byly zaparkovány u vysokoškolského kampusu. Jeden z nich náhle vzplanul a oheň se velmi rychle rozšířil i na ostatní autobusy.

Hasiči se s požárem potýkali jen stěží, ze 4 autobusů prakticky nic nezbylo. Nikdo naštěstí nebyl zraněn. Příčina požáru se vyšetřuje…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Podívejte se, jak dopadly zaparkované elektrické autobusy, když jeden z nich náhle vzplanul (video)

  1. Kdyby mi někdo daroval elektroauto, hned bych ho prodal. Také má vysokou hladinu elektromagnetického smogu. Nelze ho odtáhnout, jen naložit. Když v zimě uváznete v koloně, jistě si v něm nepustíte vytápění. Drahé pojištění. V zimě od určité teploty klesá výkon baterek o 10 % na každý stupeň. Výměna baterií je příliš drahá.

  2. no tak sa predsa kúpia nové, ešte o dačo horľavejšie vďaka halde plastov v interiéri a ide sa vymývať mozgy ekoteroristami ďalej! výborné pre kšeft…

  3. Je to Eko. Horici baterie v autobusech uvolnuji jen ciste a zdrave plyny. Ale autobusy jezdi skoro zadarmo, spotrebovavaji jen proud a ten dostanou ze zasuvek bez skodlivych emisi a bez CO2 vyronu. Videli jste, ze vy ze zasuvky proudil CO2 nebo jiny plyn, treba dusik jako z dobytka? urcite ne. A Co2 a dusik je vysoce jedovaty. A my chceme prece zachranit planetu.
    (A kdo si mysli ze jsem napsal blbosti tak ma pravdu)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout