BioNTech a Moderna chtějí z definice genové terapie vyloučit injekce mRNA

BioNTech a Moderna chtějí z definice genové terapie vyloučit injekce mRNA

Je celkem jasné, že i budoucí „nemoc X,“ kterou již globalisté plánují a o níž se již ví, že má mít vysokou úmrtnost, bude mít „své“ vakcíny. A budou samozřejmě – stejně jako ty covidové – mRNA.

Podle toho, co nyní požaduje Moderna a partner Pfizeru – BioNTech, by již neměly být tyto škodlivé injekce nazývány „genovou terapií“ a dokonce by na ně neměly být kladeny příliš vysoké požadavky co se klinických testů týká.

Tedy obě tyto genocidní firmy jednoduše bez skrupulí přiznávají, že chtějí nadále podvádět lidi. Budou jim opět tvrdit, že jsou injekce „bezpečné a účinné?“

Tyto manipulátorské snahy nedávno odhalili němečtí právníci, kteří se zabývají bezpočtem žalob lidí, jejichž zdraví bylo poškozeno  vnucovanými genovými injekcemi.

Co tedy konkrétně obě tyto firmy požadují?

BioNTech a Moderna požadují, aby se definice genové terapie omezila na léky modifikující genom a aby byly z definice genové terapie vyloučeny injekce mRNA:

„Diskuse o tom, že vakcíny proti infekčním nemocem nejsou genová terapeutika (příloha I část IV číslo 2.1 směrnice 2001/83/ES), vedla podle názoru firem BioNTech a Moderna – pouze kvůli právní fikci představené v roce 2009 – k tzv. nepochopení ze strany veřejnosti, že jejich injekce COVID-19 jsou genová terapeutika.

Stejně tak vedla ke skepticismu k vakcínám („váhavost vůči očkování“) a neochotě přijímat nové terapie. Proto by se pro produkty mRNA neměl používat termín „genové terapeutikum.“

Společnosti představily řešení problému na „1. Štrasburské debatě“ dne 17. ledna 2024:

Definice genové terapie by měla být zahrnuta do současné revize farmaceutického práva EU jen pro léky měnící genom.

Cituji:  „Přesná definice léčivých přípravků pro genovou terapii jako produktů pozměňujících genom je zásadní, aby se předešlo zmatení veřejnosti a váhání s vakcínami.“

Existuje nepřesná definice léku pro genovou terapii – to může vést k:

👉Nebezpečí dezinformací a falešných zpráv a

👉podkopávání důvěry v léky pro terapii a prevenci.

Německý právník však coby odborník vidí ve změně definice opak:

„Změna v definici genové terapie má zakrýt pravdivost lékařských účinků přípravků mRNA – a podkopává důvěru v legální definice zákona o schvalování léků‼️“

To však není vše: dramaticky by se měly snížit i požadavky na schválení.

„Pandemie COVID-19“ ukázala schopnost technologie platformy mRNA se flexibilně a rychle přizpůsobit. Proto firmy volají po širokém používání „platform master dokumentace“ nejen z hlediska složení, tedy kvality, ale také z hlediska neklinických a klinických studií.

To znamená, že odpadne „zbytečné testování na zvířatech a klinické testy na lidech.“

(Poznámka: a dramaticky sníží náklady společností na vývoj.)

Výše uvedený argument je totožný s argumentem předloženým „RNA Therapeutics Stakeholder Group“ v roce 2009 pro definici genové terapie: injekce mRNA údajně nezměnily genom.

Dnes víme, že i toto tvrzení je nesprávné – a to nejen na pozadí kontaminace DNA…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout