Nový výzkum: Spike protein a mRNA nalezené v placentě mohou být přeneseny i na dítě

Nový výzkum: Spike protein a mRNA nalezené v placentě mohou být přeneseny i na dítě

Mezi mnoha lživými informacemi, které byly šířeny ve snaze vnutit co nejvíce lidem experimentální genové injekce, je i ta, která tvrdila, že mRNA zůstává v místě vpichu. to bylo již dávno vyvráceno a nejhorší je, že se může dostat prakticky kamkoli v těle, včetně placenty.

Tím se může mRNA přenést i na dítě. V minulosti před touto skutečností varovalo již několik odborníků, nyní přenesení do placenty potvrzuje i další výzkum.

mRNA po vakcinaci nezůstává v místě vpichu a může se rozšířit do placenty a krve v pupeční šňůře. Vyplývá to z nového výzkumu na dvou pacientkách.

Vědci našli spike protein a mRNA v placentě. Pokud je nám známo, poprvé prokázali, že mRNA ve vakcínách proti COVID-19 prochází placentární bariérou.

Obrázek

U pacientky 1, která porodila dva dny po vakcinaci, byla koncentrace mRNA v placentě vyšší než u pacientky 2, která porodila 10 dní po vakcinaci.

Pozoruhodné je, že zatímco mRNA byla nalezena u obou, tak spike protein byl nalezen pouze v placentě u pacientky 2, což znamená, že mRNA trvá déle než dva dny, než se dostane do placenty a dává instrukce k vytvoření spike proteinu.

mRNA může být samozřejmě touto cestou přenesena i na dítě.

Na závěr připomínám, že právě těhotným, kterým je často zapovězen nejen kdejaký obyčejný lék, doplněk stravy či dokonce potravina (o očkování nemluvě), tyto injekce dokonce doporučovali – a  to včetně posilovačů.

A to dokonce i při poslední kampani, kdy se již tyto informace objevily v prvních studiích…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout