Invazí zničené Portugalsko, islamizovaná Británie a další nálož multikulturního obohacení nejen Evropy (videa)

Invazí zničené Portugalsko, islamizovaná Británie a další nálož multikulturního obohacení nejen Evropy (videa)

Přináším vám další záběry z obohacovaných zemí – a to jak z Evropy, tak z USA. V Evropě je nyní velmi tíživá situace v Portugalsku, kde došlo za pouhých 10 let k obrovskému náporu muslimské invaze.

Pro nás je tato informace o to zajímavější, že jde – co do počtu obyvatel – o stejně velkou zemi, takže můžeme názorně vidět, jak to u nás může vypadat za nějakých 10 let, pokud skutečně začneme plnit přijatý migrační pakt (což jsou jen přejmenované kvóty), který by měl začít platit koncem tohoto měsíce.

Podívejte se tedy, jak to může za pár let vypadat i u nás, pokud se politická situace skutečně radikálně nezmění (což je ovšem nepravděpodobné):

Nejprve slíbené video z Portugalska. Lisabon je pod invazí: 10 let stačilo na to, aby se ulice celé čtvrti, kde žili Portugalci, přeměnila v jakýsi malý Islámábád:

Portugalci proti islamizaci:

A dále pokračujeme v „exkurzi“ po dalších evropských městech, ale i USA:

Velká Británie:

 

Pláž ve francouzském Calais, odkud startují čluny směr Británie:

Itálie:

Skotsko:

Holandsko:

USA:

Irsko – Dublin:

 

Francie: Obohacovači s podporou neziskovek žádají legalizaci pobytu a domy zdarma:

Pařížské ulice:

Španělsko: Doktoři a inženýři se chystají obohacovat Evropu:

Abdulláh z Tanzanie je naštvaný, že ho Evropa nepřivítala tak, jak čekal. Není spokojen s hotelovým ubytováním s plnou penzí – to vše na náklady daňových poplatníků. Chce lepší jídlo, ubytování,….

Berlín: sluníčkářky protestují proti pravici a žádají více obohacování:

„Noví Evropané“ míří do Španělska – pravděpodobně na Kanárské ostrovy, které zaznamenávají rekordní invazi:

Kanárské ostrovy (ostrov Tenerife):

Každodenní obrázky ze Španělských pláží:

Zde je vidět, jak funguje EU financované pašování afrických vetřelců. Loď španělské pobřežní stráže (dotované EU) pluje až k africkým břehům, odkud převeze loď plnou „obohacovačů“ na Kanárské ostrovy. Z nich se během pár dnů – maximálně týdnů – vydávají letecky na evropskou pevninu. Nyní zatím do Španělska, v rámci kvót pak třeba i k nám:

Letiště na Kanárských ostrovech, odkud se mají budoucí „Evropané“ převážet již nejen do Španělska, ale kamkoli, kam je EU přidělí:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “Invazí zničené Portugalsko, islamizovaná Británie a další nálož multikulturního obohacení nejen Evropy (videa)

  1. Prosím Slovanku, aby do podobných článkov z času na čas zaradila aj videá ,resp. fotky z „bašty priamej demokracie , dlhoročných tradícií a konzervatívnych hodnôt“ , t. j .špinavej smradľavej preľudnenej a intenzívne islamizovanej multikultúrnej žumpy zvanej Švajčiarsko. Odhliadnuc od rýchlej islamizácie krajiny a nemožnosti usporiadať referendum na „citlivé“ témy /napr. zákaz stavby mešít/, nikde inde v Európe nedochádza k výmene bieleho obyvateľstva za moslimov a farebných tak rýchlo ako práve vo Švajci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout