Emeritní japonský profesor o takzvaných „vakcínách“ proti covidu: „Je to vražda, byl spáchán masakr“ (video)

Emeritní japonský profesor o takzvaných „vakcínách“ proti covidu: „Je to vražda, byl spáchán masakr“ (video)

S postupujícím časem se projevuje stále více závažných vedlejších účinků takzvaných „covid vakcín.“ Tyto vedlejší účinky jsou většinou připisovány jiným zástupným příčinám, mnohdy i velmi bizarním.

Jakákoli kritika genových injekcí je zapovězena, proto jen málo odborníků se nebojí poukázat na skutečného původce bezpočtu různých zdravotních problémů.

Emeritní profesor Masanori Fukušima z Kjótské univerzity spolu s řadou dalších odborníků v Japonsku prováděl výzkum problémů způsobených vakcínami proti covidu.

Na tiskové konferenci, kterou uspořádal o svých výsledcích, si nebral servítky. „Nechoďme kolem horké kaše: je to vražda. Dalo by se dokonce říci, že došlo k masakru,“ řekl Fukušima.

Podle něj musíme nazývat věci pravými jmény, jinak se lidé nemusí probudit. „Nesmíme pravdu přikrášlovat,“ zdůraznil.

Fukušima již dříve kritizoval japonské ministerstvo zdravotnictví za to, že odmítlo pozastavit očkovací program.

Na začátku letošního roku emeritní profesor na tiskové konferenci upozornil, že tisíce vědeckých publikací nyní zmiňují vedlejší účinky po očkování, které postihují každý orgán.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 27 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Emeritní japonský profesor o takzvaných „vakcínách“ proti covidu: „Je to vražda, byl spáchán masakr“ (video)

 1. Pre mnohych uboziakov je hl hygienik vacsia autorita ako tento profesor so svojim timom z uznavanej univerzity. Mnohym stale nedopina, ze cim viac mnamiek, tym skorsi nastup vedl ucinkov, samozrejme aj druh sarze zavazi… a ze sa tomu vobec nevyhnu, pokial nezacali nieco so sebou robit!

 2. to říkám každému, i tričko jsem si udělal, očkování je genocida lidstva, nazývat věci pravdivé a přesně, to se mě líbí…
  bohužel ovce, hluchý, slepý, primitivní tvorové mě nazývají bláznem, šílencem a psychopatem, to jen na okraj tuposti ovcí
  patří mezi ně i neočkovaný, který nevěří že to byla genocida…no primitivové, nechápu proč si šmakuladu nedali

 3. 27 zkoumaných šarží a ve všech jsou ty pravé a ořechové dárky pro život, ne nekup to🤡
  to leyno v Bruselu by mělo už dávno viset, fauci, Gates, Babiš,matovic taky
  viset by měli i všichni co je propagovali a chtěli udělat povinné očkování, fuj tajbl, viset a nic jiného nezaslouží, za peníze zavraždili, vražda to byla , kdo tomu nevěří je idiot a ovce

 4. Proto je dulezite, jako to udelali v Anglii, Australii, Novem Zelandu, castecne v Canade, odzbrojit obyvatelstvo. Uz soudruh Lejnin pravil, ze “jeden s puskou ovlada 100 neozbrojenych”. Proto se pod vitanou zaminkou strelby v Praze chysta postupne odzbrojeni ceskeho obyvatelstva, jelikoz “lid si to zada”. Takove “Vzpominky na budoucnost”, tentokrat ne od Danikena.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout