V odtajněných Epsteinových dokumentech se objevil Michael Jackson či David Copperfield

V odtajněných Epsteinových dokumentech se objevil Michael Jackson či David Copperfield

Včera byly konečně odtajněny dokumenty týkající se pedofilních klientů Epsteina, který před 4 lety za podivných okolností zemřel ve vězení. Ze seznamu asi 150 jmen byla zatím odtajněna jen část, přičemž někteří klienti Epsteina nejsou jmenováni konkrétně, ale jsou uváděni pod přezdívkou „Doe“ a číslem. Podle všeho by mezi těmito „Doe“ měli být například Bill Clinton a princ Andrew.

Soudkyně Loretta Preska oficiálně odpečetila dokumenty, které odhalují některé z vysoce postavených spolupracovníků Jeffreyho Epsteina.

Na straně 139 nezapečetěných dokumentů byla výpověď oběti Jefferyho Epsteina Johanny Sjöbergové, kterou Maxwellová údajně obstarala za účelem provádění sexuálních aktů na Epsteinovi.

Ve výpovědi byla Sjöbergová dotázána, zda se někdy setkala s někým slavným, když byla s Jeffrym Epsteinem, na což Sjöbergová odpověděla, že tam byl Michael Jackson.

Sjöbergová dále uvedla, že se s Michaelem Jacksonem setkala v Epsteinově domě v Palm Beach na Floridě.

Poté byla dotázána, zda někdy masírovala Michaela Jacksona, na což Sjöbergová odpověděla: „Ne.“

Později ve výpovědi Sjöbergová poznamenala, že slavný kouzelník David Copperfield také navštívil Epsteinův dům, údajně aby předváděl kouzelnické triky.

Sjöbergová ve své výpovědi také uvedla, že Epstein jednou řekl, že Clinton má rád velmi mladé, když mluvil o dívkách.

Pokud jde o Copperfielda, Sjöbergová řekla, že se zúčastnil večeře v jednom z Epsteinových domů a udělal nějaké kouzelnické triky.

Na Epsteinově seznamu byl mimo jiné uveden také Stephen Hawking. Některá další jména budou odtajněna v příštích dnech, nicméně ty „největší ryby“ jsou uváděny pod značkou „Doe.“ Odtajnit se z těchto anonymních „Doe“ podařilo pouze Billa Clintona.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

One thought on “V odtajněných Epsteinových dokumentech se objevil Michael Jackson či David Copperfield

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout