V europarlamentu se hlasovalo proti Maďarsku

V europarlamentu se hlasovalo proti Maďarsku

Včerejší europarlamentní hlasování opět ukázalo dlouhodobě praktikovaný dvojí metr. Zatímco ve Španělsku a Polsku provádí velmi silně probruselské vlády protiústavní kroky, v jiných zemích se doslova hledá záminka k jejich „trestání.“

EU svojí politikou již dlouhodobě potvrzuje, že nejde o nic jiného než o zločineckou organizaci, která u nejoddanějších členů zavírá oči před každým prohřeškem, byť je sebevětší, zatímco u jiných, kteří nejsou tak hluboce oddáni vládnoucí mafii, hledá každou maličkost pro potrestání.

Asi nejzářnějším příkladem je Španělsko, kde již několik měsíců protestují občané v ulicích proti vládě v demisi, která se rozhodla uchýlit k protiústavním krokům, aby si uchránila koryta.

To ovšem EU nevadí, stejně jako neméně protiústavní kroky polské Tuskovy vlády. Obě vlády mohou dělat co libo, aniž by se musely obávat trestu od svých páníčků v EU.

Méně loajálním vládám však bruselská mafie neodpustí vůbec nic.

Europarlament nyní hlasoval proti tomu, že EK vyplatila Maďarsku peníze, které měly být zmrazené. V podstatě tak došlo k tomu, že europarlament pohrozil eurokomisi žalobou u Evropského soudního dvora, pokud Maďarsku odblokuje další peníze.

Zde je tedy vidět, jak neskutečný odpad lidé sami do EU navolili. Je zajímavé, že témuž odpadu nevadí zejména španělská vláda, jejíž kroky jsou opravdu hodně za hranou Ústavy.

Pokud by bylo podobně trestáno i Polsko a Španělsko, pak by nemělo cenu hlasování komentovat, ale zde onen dvojí metr skutečně doslova „křičí“ na dálku.

A jak hlasovali čeští a slovenští europoslanci? (pozn.: ti, kteří nejsou na seznamu uvedeni, vůbec nehlasovali)

čeští europoslanci:

Pro usnesení proti Maďarsku hlasovali: Niedermayer (TOP09/STAN), Polčák (TOP09/STAN), Pospíšil (TOP09/STAN), Šojdrová (KDU), Charanzová (ANO), Dlabajová (ANO), Maxová (ČSSD, zvolena za ANO), Gregorová (Piráti), Kolaja (Piráti), Peksa (Piráti)

Proti usnesení hlasovali: Zahradil (ODS), David (SPD), Blaško (zvolen za SPD, nezávislý), Hlaváček (ANO), Kovařík (ANO), Konečná (KSČM)

Zdrželi se: Tošenovský (ODS), Vondra (ODS), Vrecionová (ODS)

slovenští europoslanci:

Pro usnesení: Bilčík, Pollák, Štefanec, Ďuriš Nicholsonová, Wiezik

Proti: Radačovský, Uhrík, Lexmann, Roth Nevedaľová

Zdrželi se: Jurzyca

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

2 thoughts on “V europarlamentu se hlasovalo proti Maďarsku

  1. já to řikam dlouho že ANO politiku V4 nepodporuje tady to vidíte polovina Europoslancu hlasuje proti Madarsku voliči ANO jsou stejní Blbci jako pětikolka Babiš V4 nepodporuje jen svoje podnikatelské zajmi nic víc

  2. Vzhľadom na to ,že Orbán doslova zúrivo odmieta vystúpenie z EÚ aj NATO, vždy schválil aj tie najnehoráznejšie bruselské či berlínske výmysly a sankcie , masovo prijíma migrantov už dlhé roky /plánuje to aj Fico/ , nikdy sa nevzdal plánov na vytvorenie Veľkého Uhorska, podporuje vstup Turecka aj Kosova do EÚ a je fanaticky oddaný Číne a hlavne Izraelu a sionizmu, neexistuje najmenší dôvod ho akokoľvek ľutovať či podporovať. Nehovoriac už o jeho čisto židovskej rodine.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout