Stratég JP Morgan předpovídá, že Joe Biden odstoupí z prezidentského klání mezi superúterým a listopadovými volbami kvůli zdravotním problémům

Stratég JP Morgan předpovídá, že Joe Biden odstoupí z prezidentského klání mezi superúterým a listopadovými volbami kvůli zdravotním problémům

Už nejméně od doby, kdy Biden ohlásil, že hodlá kandidovat na prezidenta i v dalším volebním období, se spekuluje o tom, kdy bude odejit a kdo ho nahradí. Asi jen málokdo počítá s tím, že by tato Obamova demencí trpící loutka mohla vládnout i další volební období, které by Biden dokončil v 86 letech.

Co se týká náhradníků za Bidena, spekuluje se o stávajícím guvernérovi Kalifornie nebo o manželce exprezidenta Obamy, která je však nyní poněkud diskvalifikována mediálním propíráním jejího pohlaví, kdy mnozí nepochybují, že nejde o biologickou ženu. Některé nalezené důkazy navíc tyto spekulace posilují.

Ať už bude za Bidena dosazen kdokoli, je více než pravděpodobné, že náhradník je již nyní svými páníčky z Deep state na svoji případnou budoucí roli připravován. Mezitím padají dohady o tom, kdy asi bude Biden z volebního klání sesazen.

Někdo si myslí, že k tomu dojde již před primárkami, jiní však předpokládají, že k jeho výměně dojde skutečně až na poslední chvíli, tedy tak, aby nebyl žádný čas na hledání špíny na náhradníka.

V nepřekvapivé předpovědi jedné z předních finančních institucí na Wall Street předpověděl špičkový stratég JP Morgan, že Joe Biden by mohl odstoupit z nadcházejícího prezidentského klání s odkazem na obavy o své zdraví.

Stratég Michael Cembalest, předseda pro tržní a investiční strategii společnosti J.P. Morgan Asset Management, to předpověděl ve své výroční zprávě o výhledu, která pokrývá širokou škálu témat včetně stavu americké ekonomiky, tržních trendů a globálních rizik.

Cembalest předpovídá následujících „deset největších překvapení pro rok 2024:“

 1. Americký dolar zůstává stabilní.
 2. Ministerstvo spravedlnosti a FTC vyhrály velký antimonopolní případ.
 3. Prezident Biden odstoupí někdy mezi superúterým a listopadovými volbami s odvoláním na zdravotní důvody. Biden předává pochodeň náhradnímu kandidátovi jmenovanému Demokratickým národním výborem.
 4. Odpor k autům bez řidiče se blíží.
 5. Ztráty z široce syndikovaných úvěrů (BSL) poprvé převyšují soukromé úvěrové ztráty.
 6. Argentinská dolarizace selže, bude-li zavedena.
 7. Ruská invaze na Ukrajinu se protahuje bez příměří v roce 2024.
 8. Navzdory bouřkovým mračnům nad americkými regionálními bankami se jejich akciím bude v roce 2024 dařit se stabilními nebo rostoucími cenami v poměru k účetní hodnotě.
 9. Kvůli vyřazování regulovatelné výroby energie (jaderné, uhelné, plynové) a nedostatečným investicím do plynovodů, skladování plynu a zazimování budou velká americká města čelit výpadkům elektřiny a/nebo zemního plynu (které jsou mnohem horší).
 10. Vědci dokončí práci na inhalační vakcíně proti covidu.

Podle Cembalesta je Bidenova nízká popularita prezidenta s ~10% tvorbou pracovních míst od jeho inaugurace vedlejším produktem jeho inaugurace, která se shoduje se zaváděním vakcín proti COVID-19 a opětovným otevřením americké ekonomiky

Cembalest naznačuje, že Bidenovo zdraví může být faktorem jeho nízké popularity a že by mohl odstoupit ze závodu někdy mezi superúterým a listopadovými volbami.

Cembalestova předpověď je založena na procesu nahrazování kandidátů během primárek nebo před/po všeobecných volbách, který podrobně popisuje ve své zprávě. Naznačuje, že Demokratický národní výbor by mohl jmenovat náhradního kandidáta, pokud Biden ze závodu vypadne.

V roce 2021 bývalý lékař Bílého domu prezidentů Baracka Obamy a Donalda Trumpa a současný texaský poslanec Ronnie Jackson zveřejnil na Twitteru upřímné hodnocení fyzického a duševního stavu Joea Bidena.

Republikán Ronnie Jackson: „Sloužil jsem jako lékař v Bílém domě pod třemi prezidenty. Viděl jsem, co to obnáší fyzicky i psychicky, aby tu práci zvládli. Už teď vám mohu říci, že způsob, jakým se Biden skrývá před veřejností, je VELKOU červenou vlajkou. Něco není v pořádku!“

V červenci The Gateway Pundit také předpověděl, že Joe Biden odstoupí z úřadu po náhlé zdravotní příhodě, než slabí a neschopní republikáni seberou odvahu a obžalují ho.

Demokraté a jejich poskokové pak budou trvat na tom, že Bidenův kriminální příběh je včerejší zprávou, a že již byl stíhán. Americká veřejnost bude poučována o tom, jaký byl Joe Biden skvělým vůdcem a jak by měl být navždy ctěn v našich vzpomínkách a v učebnicích dějepisu.

Vedení Republikánské strany a členové Uniparty si oddechnou, že nebudou nuceni projít procesem impeachmentu.

K tématu Bidenova impeachmentu připomínám, že je aktuálně „na stole“ v Kongresu, ale mimo demokratů jej blokuje i část republikánů. Zatím tak není jisté, zda k němu vůbec dojde.

Mimochodem, všimněte si, že náš mainstream prezentuje jednostranné názory Sorosových novinářů z plátku vedeného Demokratickou stranou, ale o problémech, které řeší Biden, v korporátních médiích nepadá ani nejmenší zmínka.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Stratég JP Morgan předpovídá, že Joe Biden odstoupí z prezidentského klání mezi superúterým a listopadovými volbami kvůli zdravotním problémům

 1. Deset předpovědí roku 2024:

  1.Ukrajina celá padne, ruská armáda dosáhla hranice se Slovenskem a Polskem.
  2.Biden byl zatčen US army.
  3.Pivo v hospodě zlevňuje na 17 korun.
  4.Čína dobilaTaiwan bez nejmenších problémů.
  5.Vypadek internetu.
  6.V televizi vysílají vše o pedofilních a satanských rituálech 24 hodin.
  7.Ruska vojska poslala přesné kinžaly na všechny závody v Evropě, které vyrábí zbraně a bomby.
  8.Nato a EU se rozpadlo, česká vláda se vzdává
  mandátu ve prospěch dobra českého lidu.
  9.Dolar a euro se přes noc stávají bezcennými papírky.
  10.Prezident Pavel abdikuje, když se přizná že vyhrál podvodem.

 2. Kdybych o něčem rozhodoval, nebo věděl jak bude rozhodnuto, taky bych mohl predikovat. Poslední dobou se zdá, že jsou přesnější předpovědi těchto globalistů než předvídačů počasí na 3 dny…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout