Spojenkyně Grety v Davosu: Mezinárodní trestní soud (ICC) by měl soudit také „zločiny“ zemědělců, výrobců energie a rybářů (video)

Spojenkyně Grety v Davosu: Mezinárodní trestní soud (ICC) by měl soudit také „zločiny“ zemědělců, výrobců energie a rybářů (video)

V Davosu se včera objevilo hned několik bizarních debat, většina byla v duchu klimatické agendy nebo zavádění AI. Mezi mnoha zelenými fanatiky se obzvlášť vyjímala zástupkyně jisté neziskovky, která apelovala na zavedení tvrdých trestů pro zemědělce, rybáře a energetické společnosti za „ekocidu.“

Tím ovšem neměla na mysli například závažné znečištění vod nebo ovzduší, ale nedodržování klimatické agendy přílišnou produkcí CO2. Podobní fanatici, jakých bylo v debatách víc, jen ukazují, jakým směrem se svět ubírá.

Mezinárodní trestní soud by měl vedle genocidy, zločinů proti lidskosti a válečných zločinů přidat do svého stanoviska slovo „ekocida,“ aby kriminalizoval vedlejší účinky zemědělství, rybolovu a výroby energie, argumentovala zelená fanatička během výročního zasedání Světového ekonomického fóra ve švýcarském Davosu.

Spojenkyně Grety Thunbergové a generální ředitelka Stop Ecocide International Jojo Mehta v úterý během panelu WEF v Davosu nazvaného „Kde se příroda setkává s konfliktem,“ požadovala novou mezinárodní trestní kategorii „ekocida,“ která by zabránila „masovému poškozování a ničení přírody.“

Mehta, která v roce 2017 spoluzaložila Stop Ecocide spolu se zesnulou aktivistkou za zelené právo Polly Higginsovou, řekla na setkání globalistického Světového ekonomického fóra:

„Naše organizace a další spolupracovníci usilují o to, aby to bylo právně uznáno jako závažný zločin, protože jedním z problémů, které prostupují touto diskusí, je to, že máme kulturně zakořeněný zvyk nebrat škody na přírodě tak vážně, jako bereme škody na lidech a majetku.“

Zatímco zastánci této legislativy často poukazují na katastrofy, jako jsou úniky ropy a jaderné havárie, Mehta navrhla, že ekocida by mohla být rozšířena tak, aby zahrnovala nezbytné potřeby lidstva, jako je zemědělství a výroba energie, které produkují příliš CO2.

„Pokud bojujete za lidská práva, alespoň víte, že masové vraždy, mučení, všechny tyto věci jsou závažné zločiny, ale v oblasti životního prostředí neexistuje ekvivalent. Na rozdíl od mezinárodního zločinu, jako je genocida, která zahrnuje konkrétní záměr, u ekocidy vidíme, že to, co se lidé snaží dělat, je podnikání, farmaření, rybaření, výroba energie, ale to, co chybí, je povědomí a svědomí vedlejších účinků, kolem vedlejších škod, které se s tím dějí,“ řekla zelená fanatička.

Mehta argumentovala, že vytvoření kriminální kategorie „ekocida“ by „nasměrovalo“ jednotlivce, podniky a vlády po celém světě zdravějším směrem,  z obav z trestního stíhání u Mezinárodního trestního soudu a potenciálně dlouhých trestů odnětí svobody.

Ekoteroristka již dříve vysvětlila: „Lze si například představit, že jakmile bude zákon v platnosti, bude muset být rozhodnutí, které vede k novému uhelnému dolu, nebo rozhodnutí, které vede k otevření nových projektů fosilních paliv, potenciálně skutečně vážně přehodnoceno.“

Argumenty Mehty na WEF také vyvolaly kritiku na sociálních sítích, kde australský senátor Malcolm Roberts řekl: „To je to, co tito šílenci  dělají: vymýšlejí nová slova, ovládají jazyk a zastavují debatu.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.8]

5 thoughts on “Spojenkyně Grety v Davosu: Mezinárodní trestní soud (ICC) by měl soudit také „zločiny“ zemědělců, výrobců energie a rybářů (video)

  1. Zakázať jej jesť všetko okrem chrobákov a húseníc (po práci môže aj suchár s vodou), potom celoživotná práca s kladivkom v kameňolome, pekne ekologicky. Nič iné pre takéto kreatúry neplatí, pokiaľ jej niekto nedá na krk mlynský kameň a šup s ňou do rieky, ako sa to robilo s bosorkami v stredoveku.

  2. Pokud to vše odmítá, tak sundat oblečení, brýle, do jeskyně nastěhovat, popřípadě udělat ručně přístřešek z větví a jídlo si musí najít sama. Přece nemůže využívat výrobků zemědělců a dalších, na které byla potřeba ta zlá energie. Ono jí to přejde velmi brzo. Zima a hlad jí naučí používat mozek.

  3. Co to je zase za blizkovychodne meno? Spina z blizkeho vychodu chce znicit zapadnu civilizaciu a uvrhnut nas do stredoveku ako je na blizkom vychode. Kazda spina s blizkovychodnym menom by mala byt odstranena zo zapadnej civilizacie, lebo tej spine neide o nic ine iba nas zlikvidovat.

  4. Takže to znamená najskôr zakázať Monsanto a podobné firmy, veľké americké liahne rozdeliť na menších poľnohospodárov, zakázať zbytočné postreky, kupovať od miestnych zdrojov. Potom bude jesť jabĺčka ako od babky zo záhrady a na jar už pomenej, lebo nebudú, alebo už nebudú také čerstvé a nablýskané. Budú sa jesť hlavne sezónne plody. Zo stravy sa vyhádže polovica prídavných látok a aróm. A hlavne sa zakáže rozprašovanie chémie (aerosólov) do ovzdušia, pretože to ničí životné prostredie a narúša zdravie fauny. Na oblohe konečne nebude káro. Zruší sa výroba polovice polotovarov….. No a potom sa môžu pozrieť aj na tých poľnohospodárov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout