Debata v britském parlamentu:  „Umírá příliš mnoho mladých lidí“

Debata v britském parlamentu: „Umírá příliš mnoho mladých lidí“

Možná si ještě pamatujete na nedávnou debatu v poloprázdném britském parlamentu, ve které poslanec Bridgen prezentoval alarmující čísla, která ukazují, že Velká Británie vykazuje vysokou nadměrnou úmrtnost.

Tato alarmující čísla sice nezajímala většinu britských poslanců, ale voliče naopak zajímala – a to velmi. I z toho důvodu se uspořádala nová debata.

Včera britský parlament znovu projednával trend nadměrného počtu úmrtí. Navazuje na rozpravu o odročení, která se konala dne 20. října 2023.

„Příliš mnoho mladých lidí umírá,“ řekl Andrew Bridgen, člen parlamentu („MP“) za North West Leicestershire, který zahájil debatu ve Westminster Hall.

„V roce 2022 byla nadměrná úmrtnost zdaleka pod nedávným klouzavým průměrem: nad tímto průměrem byla o 6 %. V roce 2023, kdy se dalo očekávat, že úmrtí konečně klesnou pod průměr, byl přebytek také o 6 % vyšší. Tato čísla jsou vyšší v mladších věkových skupinách,“ řekl.

„Každý musí být těmito čísly znepokojen,“ dodal.

Alexander Stafford, poslanec za Rother Valley, poznamenal, že jeho voliči jsou velmi znepokojeni nadměrným počtem úmrtí v jeho oblasti. „Také jsou znepokojeni téměř ohlušujícím mlčením NHS o tom, co to způsobuje,“ řekl.

Pan Bridgen vysvětlil, že korelace není kauzalita, ale je to alarm. „V celé budově se rozezní poplašné zvonky, ale nikdo nechce otevřít dveře, aby viděl, zda tam není požár,“ řekl.

Zeptal se, proč nikdo neposlouchá ty, kdo spouštějí poplach, a poznamenal, že profesor Carl Heneghan, ředitel Centra pro medicínu založenou na důkazech na Oxfordské univerzitě, přezkoumal příčiny nadměrných úmrtí a dospěl k závěru, že souvisejí převážně s kardiovaskulárními chorobami.

Pan Bridgen také poznamenal, že konzultant kardiolog Dr. Aseem Malhotra také spustil poplach. Odkázal na pondělní rozhovor TNT Radio s Dr. Malhotrou.

“Dr. Malhotra řekl TNT Radio, že i když je kardiovaskulární onemocnění multifaktoriální, na prvním místě v hierarchii příčin nadměrných úmrtí souvisejících se srdcem musí být experimentální vakcína covid mRNA, dokud se neprokáže opak. To není spekulace,“ řekl pan Bridgen.

„Ti, kteří se rozhodnou neuznat tato chladná, tvrdá fakta, buď neznají důkazy, jsou záměrně slepí nebo postrádají svědomí,“ dodal.

„Bylo hlubokým zklamáním, že tento týden oznámili, že modul o bezpečnosti a účinnosti vakcín byl odložen na neurčito – jistě až po všeobecných volbách, což je krajním zklamáním.“

Pan Bridgen má pocit, že Covid Inquiry zpozdil modul o vakcínách, protože kvůli nadcházejícím všeobecným volbám byl „vyvíjen politický tlak na šetření“.

„Není to starý a křehký člověk, který nyní umírá, jako tomu bylo u covidu,“ řekl pan Bridgen.

„U mladých a středních věkových skupin dochází k neustálé týdenní nadúmrtnosti po měsíce a měsíce. Postižena je každá věková skupina, ale nejhůře na tom byla věková skupina 50 až 64 let… V roce 2022 zaznamenali o 12 % více úmrtí než obvykle a v roce 2023 o 13 % více a nejméně pět ze šesti z těchto úmrtí letos nemělo nic společného s covidem.“

„Dva roky jsme obraceli společnost vzhůru nohama, abychom „nezabili babičku.“ Teď, když umírají máma a táta, vypadá to, že to nikoho nezajímá.“

„Veřejné šetření by se mělo naléhavě zabývat tímto problémem,“ řekl Bridgen. „Namísto toho se plýtvá penězi daňových poplatníků na posedlost zprávami WhatsApp, zatímco lidé umírají.“

„Než jsem byl vyloučen z Konzervativní strany za to, že jsem vyjádřil své obavy ohledně experimentálních vakcín a škod, o kterých se domnívám, že způsobily, setkal jsem se s vysokým členem strany, který po vyslechnutí mých obav ohledně vakcín a NG163 – midazolamu a morfinu – mi docela klidně řekl:

‚Andrewe, v současné době neexistuje žádná politická chuť na vaše názory na vakcíny. Za 20 let to může být téma a pravděpodobně se ukáže, že máte pravdu, ale mezitím musíte mít na paměti, že přebíráte ten nejmocnější osobní zájem na světě se vším osobním rizikem, které to bude pro vás znamenat‘.“

„Lidé tvrdili, že chrlím konspirační teorie,“ řekl pan Bridgen. 

Později v debatě Jim Shannon, poslanec za Strangford, řekl, že fakta o nadměrných úmrtnostech, které uvedl pan Bridgen, vyžadují vyšetřování. 

„Mohlo by se stát, že nárůst nemá nic společného s vakcínou, ale musíme se podívat na to, proč fit mladí muži nebo zdravé, ženy – nekuřačky se zdravou váhou ve věku pod 50 let mají infarkty. Jejich konzultanti by se jich měli zeptat: „Jakou injekci jste si vzali?“  

To jsou signály, že je třeba položit otázky… Podporuji výzvy k vyšetřování a žádám, aby bylo provedeno,“ řekl pan Shannon.

Ve své odpovědi Maria Caulfieldová, parlamentní státní zástupkyně pro zdravotnictví a sociální péči, uznala, že dochází k nárůstu nadměrného počtu úmrtí. „Přispívá k tomu řada faktorů. Bereme to vážně a neustále to sledujeme,“ řekla.

Opírala se o statistiku, že 93,6 % populace mělo alespoň jednu dávku „vakcíny,“ aby vysvětlila, proč se vysoký počet očkovaných osob objevuje v populaci s nadměrnou úmrtností.

Není však pravda, že 93,6 % populace je očkovaných proti covidu.

V červenci 2022 se BBC také pokusila tvrdit, že 92 % populace dostalo alespoň jednu dávku „vakcíny proti covidu.“ Byla to lež.

Profesor Norman Fenton publikoval článek prokazující, že nejnovější zpráva Agentury pro zdravotní bezpečnost Spojeného království (dále jen „UKHSA“) v té době ukázala, že téměř 30 % populace všech věkových kategorií nedostalo ani jednu dávku injekcí Covid, přičemž 20 % populace starší 18 let je bez očkování. 

Při všech škodách a úmrtích, které vyšly najevo, je malá až žádná šance, že se od té doby zvýšil počet lidí, kteří přijímají vakcíny proti covidu.

„Žádná vakcína ani lék – dokonce ani jednoduchý paracetamol – není zcela bez rizika,“ prohlásila Caulfieldová, „ale máme zavedené systémy, které neustále monitorují bezpečnost našich léků.“

„Ujišťuji kolegy, že naprosto uznáváme, že existuje riziko nadměrného úmrtí,“ řekla Caulfieldová. „Pracujeme na tom, jak to co nejrychleji snížit, ale lockdowny měly v mnoha případech negativní dopad. Máme také na paměti bezpečnost očkování a přijali jsme opatření, když byly vzneseny obavy o bezpečnost.“

Tolik přepis debaty z britského parlamentu. Jak je vidět, tak se již objevují jedinci, kteří jsou ochotni připustit, že za zvýšenou nadúmrtností skutečně stojí genové injekce, i když poslední debatérka se snažila mRNA přípravky obhajovat.

Každopádně je stejná situace i v mnoha dalších zemích a jak bude šetření probíhat i tam, může se situace otočit. A třeba na spravedlnost nebude třeba čekat 20 let, jak uvedl bývalý spolustraník p. Bridgena.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Debata v britském parlamentu: „Umírá příliš mnoho mladých lidí“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout