Pozvánka na setkání Národního proudu (video)

Pozvánka na setkání Národního proudu (video)

Pro ty z vás, kdo jste z Prahy nebo blízkého okolí, mi přišla pozvánka na účast na setkání Národního proudu. Zváni jsou všichni odpůrci nejen současné vlády, ale politických loutek všeobecně.

O čem je video?

  • Základní definování iniciativy Národní proud
  • Jak vytvořit sílu ke změnám?
  • Jaká je skutečná česká státnost?
  • Rozklad současné vlády – přichází skutečná změna?
  • Systém politických stran je překonaný a zneužitý – jak je možné ho změnit?
  • Setkání 24. ledna – v 18 hodin u sochy Karla IV. v Praze

Vzkaz najdete ve videu, komentář (vlastní pohled) přidávám níže.

Další informace najdete na narodniproud.cz

K videu jen dodávám, že na to, aby byla ve společnosti síla pro podobné změny, by nesměla drtivá většina lidí otevřeně podporovat právě ty politické loutky, které se snaží systém udržet, protože slouží především svým páníčkům a ne voličům, kteří je zvolili.

Občas odhozená ohlodaná kost má zajistit loajalitu těchto davů, které tyto loutky opět oddaně zvolí. Poslušnost mas byla skvěle prověřena i za Covidu.

Tedy osobně příliš nevěřím, že lze cokoli změnit v zemi, kde o to většina lidí nestojí. Není zde žádný patrný odliv přízně od těchto loutek třeba do jiných sfér, které nejsou zcela otevřeně napojeny na globalistické struktury nebo mezi nevoliče.

Jak chcete zavádět razantní změny v zemi, kde o to většina lidí nestojí? Nebylo by dobré nejprve dostatek lidí „probudit,“ aby byla k podobným krokům dostatečná podpora?

Nicméně velmi kvituji, že se všichni, kteří již pochopili, jak funguje politika, dávají podobným způsobem dohromady. To může být třeba prvním krokem směrem k probouzení širších mas.

Teprve pak může přijít čas na změny. Bez podpory VĚTŠINY to prostě nepůjde.

Pokud padne vláda, tak tyto masy opět velmi oddaně zvolí do čela země přesně ty loutky, které byly globálními zločinci podstrčeny, a které ovládají přes Aspen institute nebo WEF.

Nebude to vláda ochotná vystoupit z EU, NATO či WHO a odpojit se od svých páníčků, kteří budou totožní jako páníčci vlády současné.

A asi nejdůležitější je fakt, že už dávno je jasné, že je NEZBYTNÉ spojit stejně smýšlející síly přinejmenším napříč Evropou, ale i v USA či jiných zemích.

Jde o země, jejichž loutky ve vládách ovládají titíž loutkovodiči, kteří ovládají i ty naše. Jen toto spojení může něco vyřešit. Vnímám, že i v těchto zemích je „hlad“ po změně a cíle jsou totožné.

Není tedy čas se spojit na mezinárodní úrovni, stejně jako se spojili i ti, jejichž „provázky“ vedou ke stejnému loutkovodiči??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout