Podívejte se na některé hlášky Klause Schwaba a dalších pravidelných návštěvníků srazu WEF v Davosu (videa)

Podívejte se na některé hlášky Klause Schwaba a dalších pravidelných návštěvníků srazu WEF v Davosu (videa)

Již zítra začíná sraz Světového ekonomického fóra v Davosu, kde se opět setkají globální zločinci se svými loutkami, aby společně naplánovali, jak pokračovat v destrukci tohoto světa.

Zajímavé výstupy z debat vám samozřejmě – stejně jako vloni –  v příštích dnech přinesu (v pondělí bude pouze uvítání, hlavní program začíná v úterý). Připomínám, že od nás bude na srazu WEF hovořit Lipavský a Jourová.

Rozhodně nejde o nějaké bezvýznamné setkání, většinou je v centru pozornosti téma, na které se skutečně politika v příštím období soustředí.

Zkusme si tedy připomenout, co jsou nejen organizátoři, ale i čelní představitelé tohoto spolku zač – a podívejme se na několik starších videí Klause Schwaba a několika pravidelných účastníků davoského fóra.

Je dobré si tato vystoupení pamatovat, protože globální zločinci se svými úmysly zásadně netají.

Než půjdeme na konkrétní tváře WEF, podívejme se na video, které shrnuje, jaký je skutečný vliv WEF.

WEF, založená Klausem Schwabem, představuje mnohem větší hrozbu pro vaši existenci, než kterákoli z imaginárních krizí, které on a jeho kumpáni vykouzlí jako záminku k nahrazení národní suverenity, zastupitelské demokracie a svobody jednotlivce vládou nevolených globalistických totalitářů:

V dalším videu můžete vidět Klause Schwaba, který říká, že v budoucnu nebudou zapotřebí voleb, protože AI sama vybere ty „správné“ politiky. Výsledek bude samozřejmě předem znám:

Zde se Klaus Schwab přiznává, že „infiltruje kabinety“ po celém světě:

Schwab má ovšem také obavy, že se zde formuje antisystémové hnutí, které by mohlo být pro globalisty nebezpečné. V podstatě tím naznačuje, že se obává, aby se neprobudilo příliš mnoho spáčů, kteří by se odvrátili od jeho loutek.

 

WEF také nabádá politické loutky, aby plnily cíle Agendy 2030:

Jistě znáte heslo Velkého Resetu – a tedy i WEF: Nikdo nebude  nic vlastnit a všichni budou šťastni.“ Právě toto heslo začala jako první razit mladá globální vůdkyně WEF, dánská politička Ida Auken – a později se stalo jakýmsi mottem WEF.

„Proč chcete vlastnit mobilní telefon, když si ho můžete pronajmout? Proč byste si neměli pronajmout ledničku, pračku nebo myčku? Proč to chcete vlastnit?“

Mladá globální lídryně WEF, Ida Auken, přináší prodejní prezentaci pro budoucnost bez vlastnictví, kdy jsou produkty, nástroje a spotřebiče pronajímány a sdíleny – v takzvané „cirkulární ekonomice“ – namísto přímého vlastnictví.

Ale půjčovat či nakupovat můžete pouze v případě, že máte všechny aktuálně požadované injekce, vaše skóre sociálního kreditu je dostatečně vysoké a nepřekročili jste svůj týdenní povolený uhlíkový kredit. V opačném případě CBDC, které používáte k pronájmu všeho, nedovolí, aby transakce vůbec prošla.

A zde už Schwab vysvětluje, jak se přejde na společnost, kde se vše bude sdílet:

Každoročním účastníkem WEF je také klimatický car John Kerry, který se snaží prosadit klimatickou agendu:

Na davoském srazu hovořili také o tom, jaké to bude, až se z lidí stanou kyborgy. WEF dlouhodobě propaguje transhumanismus:

A zde zástupce Alibaba Group hovořil na WEF o tom, jak se bude každému měřit uhlíková stopa, která bude propojena v vaší ID:

A na závěr si dáme jednoho z předních členů WEF,  Yuwala Noaha Harariho, který dal již opakovaně najevo, že je zastáncem razantní depopulace a transhumanismu.

„Teď je tu něco nového: poprvé v historii je možné zcela eliminovat soukromí,“ řekl Harari.

„Dříve to nebylo možné,“ řekl Harari. „Teď je to možné. Došlo k zásadní změně. Diktátoři mohli jen snít o úplném odstranění soukromí: sledovat každého za všech okolností, vědět, co děláte, vědět, co si myslíte, co cítíte.“

„Ať už to byl tyran ve starověkém Řecku nebo Stalin; mohli o tom jen snít, ale nikdy si to nedokázali představit, protože to bylo technicky nemožné. Nyní je to možné,“ řekl Harari…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 27 Průměrně: 5]

10 thoughts on “Podívejte se na některé hlášky Klause Schwaba a dalších pravidelných návštěvníků srazu WEF v Davosu (videa)

 1. A neni to nahodou vlastne priznani, ze tito panove jsou budoucimi diktatory?

  „Teď je tu něco nového: poprvé v historii je možné zcela eliminovat soukromí,“ řekl Harari.
  „Dříve to nebylo možné,“ řekl Harari. „Teď je to možné. Došlo k zásadní změně. Diktátoři mohli jen snít o úplném odstranění soukromí: sledovat každého za všech okolností, vědět, co děláte, vědět, co si myslíte, co cítíte.“
  „Ať už to byl tyran ve starověkém Řecku nebo Stalin; mohli o tom jen snít, ale nikdy si to nedokázali představit, protože to bylo technicky nemožné. Nyní je to možné,“ řekl Harari…

  1. PO PREČTENI ČLANKU MUSI KAZDY OBČAN VOLIČ POCHOPIT CO JE TO IDEOLOGIE NEOMARXISMU.

   Cílem je depopulace ,zničení všech hodnot a zustane pouze počítačová tyranie Velkého resetu ŠWABISMU.!!
   Fuj,fuj,fuj to je hnuj.
   Nebudete nic vlastnit ,{už nyní vám vše ukrademe} a pak musíte splňovat naše kritéria tj POZOR,POZOR
   -VSECHNY NAMI BANKSTERY POZADOVANE INJEKCE
   -NEPREKROCITE NAMi Bankstery a majiteli vašich prostředku STANOVENY UHLIKOVY KREDIT
   -VASE SKORE V SOCIALNIM KREDITU BUDE DOSTATECNE

   V opácnem případě CBDC vubec nedovolí ,aby došlo k jakékoli transakcí a budete DEPOPULOVANI tj časem ZABITI,pokud se budete vzpírat.Proto je tu i ten Zelený udel prý bezuhlikveho života 👹🐸🤢👍
   To bude ten nový režim otroku, místo nyní padajiciho kapitalismu bez skrupulí pod vládou nemocného dolaru ,který republice implantoval president ODS,obdivujici toho zmetka Friedmana a nyní vidíte ,co vám to všem přinaši za svinstvo💥🔔💇🤠👹🌈 No ní?
   Tomu se nechcete bránit a čekat až vás to zasáhne?

  2. MLADI PIRATI,OHLUPENI VZDELAVCIM SYTEMEM NA PRVNI PRIORITE RIZENI MOCIPANY ZLA

   kde jejich vzdělání prevzalo heslo špiny a zmaru vlády,která považuje voliče za své úhlavní nepřátele a domnívá se,že stačí ohlupovat naše děti na první prioritě řízení davu neviditelným heslem

   POKUD CHCEŠ ZVITÉZIT NAD SVYM NEPRITELEM,MUSIS NEJPRVE INDOKtRINOVST JEHO DETI

   pro jejich ohlupovani vymysleli nenávistnou ideologii nazvanou NEOMARXISMUS,která nemá nic společného se strejdou Marxem a je nová tím,že přinesla lživa tvrzení,že musíme přijmout Zelený udel a budeme řízení pomocí CBDC digitálního koncentráku,kde dostaneme identifikační čislo vstřelené do těla pomoci čipu či plastikové kartičky,kde majitelem obsahu budou nenažrani gangster tedy menšina,která rozbije demokracii za pomoci gigantických podvodu jako je přidělení tzv Nepodmíněného základního příjmu a ten bude ovládat spolu se sociálním kreditem a gigantickým počítačem celý svět!
   Není divu, že první myslitele už začali uvažovat jak se tě vlně špiny začít bránit dokud to ještě jde.
   Pokud nezačne SFV tj Sjednocena Formace Volicú,kde jsou de fakto všichni voliči členy , uvažovat nad svým vlastním programem národních zajmu a potřeb budeme brzy nezadržitelne označení jako národ mistru světa ve skoku na špek a sami sobě metodou CHUCPE tj střílení si do vlastní nohy připravíme jen bidu a banksterske vylupovani všech hodnot počínaje morálkou a konce všemi penězi v našich penezenkach. Přijdeme i o domiky,které jsme si sami postavili v tzv nenáviděném komunistickém režimu.
   Bohužel dnešní KSČM se stala prý jen stranou funkcionarskych buržoustu,kteří už chtějí jen umřít a do svého konce se živit prodejem lukrativních nemovitosti ,které možná stále patří nám LIDU.No ní?💥🇨🇿

 2. až bude The Great Reset v roce 2030 hotovy pak už natvrdo mohou realizovat depopulaci a budou přesně vědět koho jako první odrovnat tedy nás odpurce a Libtardi jim ještě zatleskají

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout