Obohacovaný Řím: 20 000 cikánů v desítkách ilegálních osad (video)

Obohacovaný Řím: 20 000 cikánů v desítkách ilegálních osad (video)

Itálie není obohacována pouze nově příchozími z Afriky, ale již roky tam proudí také cikáni zejména z Rumunska. Ti si vybírají Itálii či Francii přednostně proto, že je tam menší jazyková bariéra.

Prakticky od doby, co Rumunsko a Bulharsko vstoupily do EU, se rozptýlily statisíce tamních cikánů po celé Evropě. Mnozí nyní žijí v podstatě kočovným způsobem života.

Zakládají ilegální tábory, kde žijí do doby, než jsou úřady či místními obyvateli vyhnáni. Mezitím kradou po okolí a v místech, kde se usadí, se hromadí neskutečný nepořádek.

To však známe moc dobře i u nás a na Slovensku, nicméně západoevropské země jsou s touto formou obohacování seznamovány až v posledních letech.

Postižená města často roky zcela marně řeší tíživou situaci, neboť místech, kde ilegální tábory vznikají, dochází k hromadění odpadu, výskytu potkanů a také k častým požárům.

V okolí těchto táborů  jsou pak samozřejmě hlášeny časté krádeže i jiná drobná kriminalita.

Bylo zjištěno, že v Římě je 13 cikánských osad s celkem 11 300 nahlášenými obyvateli, k nimž je třeba připočíst asi 7 000 dalších, žijících v osadách nelegálně.

Video níže ukazuje, jak vypadají tyto osady v Římě.

Úřady se k situaci staví laxně a odmítají rozrůstání těchto osad i problémy s nimi související řešit. Situace je taková, že zatímco osady vadí původnímu obyvatelstvu, které žije v jejich okolí, rázné zakročení proti tamnímu osazenstvu by zřejmě přineslo vlnu nevole z Bruselu.

 

Mimochodem, neměli by si místní úředníci zajít na exkurzi do podobných osad třeba na Slovensku? To jen aby viděli, co je ještě v budoucnu čeká, pokud tyto nelegální osady budou i nadále tolerovat či je dokonce legalizují…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Obohacovaný Řím: 20 000 cikánů v desítkách ilegálních osad (video)

  1. Cikani jsou geneticka zbran.
    Moudri indicti vladcove vyhnali spodinu spolecnosti, nejnizsi kastu. Tim zabili dve mouchy jednou ranou. Jednak se zbavili neproduktivni zateze, druhak ji hodily na krk nepriteli.

  2. Dovolím si Slovanku mierne poopraviť. Problémom v ČR a SR sú nielen cigánske osady, ale aj getá – napríklad Luník IX v Košiciach či niektoré mestské časti Ústí nad Labem. A ešte väčší problém než samotní Cigáni predstavujú ich ochrancovia každého druhu /mimovládky, EÚ byrokrati a europoslanci, zapredaní novinári , liberálno-fašistickí politici, „ľudskoprávni aktivisti“, sudcovia a podobní zmrdi/, ktorí bránia postihnutým krajinám , aby rázne zakročili proti morgošom a zločinom páchaným na bielych ľuďoch.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout