Nizozemská vláda se formuje: Wilders je nucen k razantním ústupkům

Nizozemská vláda se formuje: Wilders je nucen k razantním ústupkům

I když zatím není nizozemská vláda sestavena, protože tento proces v zemi trvá tradičně poměrně dlouho, již nyní je jisté, že Wilders a jeho PVV bude muset z některých programových bodů ustoupit.

Už před samotnými volbami museli z programu odstranit NEXIT – tedy odchod Nizozemska z EU. Nyní musí ustoupit i s tím hlavním, proč byla možná Wildersova strana zvolena: Nesmí trvat na zákazu islámu a mešit.

I to je způsob, jak udělat z původně protestní strany stranu víceméně systémovou.

K těmto prioritám zřejmě patří zastavení Green Dealu EU, na jehož základě jsou aktuálně vyvlastňovány holandské farmy a přijetí přísných protimigračních zákonů. Nicméně mezitím bude islamizace nadále na postupu…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Nizozemská vláda se formuje: Wilders je nucen k razantním ústupkům

  1. Geert Wilders nikdy nebol protisystémovým rebelom, od vstupu do politiky vždy fanaticky podporoval Izrael aj jeho zločiny každého druhu. Mnohokrát si búchal hlavu o Múr nárekov. A silne pochybujem, že už od tohto svojho programu upustil. Samozrejme nikdy nebol ani skutočným radikálnym vlastencom, na rozdiel napr. od strán Zlatý úsvit v Grécku či ĽSNS u nás. V každom prípade je jedno, kto vládu v kolabujúcom Holandsku zostaví,lebo tento dávno zhýralý a zdegenerovaný štát – dlhoročné laboratórium všetkých možných aj nemožných zvrhlostí, ktoré tu ani nebudem spomínať – už nikto nikdy nezachráni pred dobytím moslimami. Zatiaľ nikto nemôže tušiť, či sa budúci noví páni krajiny vzdajú plánov určených pre svet Švábom a jeho mafiou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout