Lékař učinil při prohlížení nekrologů znepokojivé zjištění (video)

Lékař učinil při prohlížení nekrologů znepokojivé zjištění (video)

Lékař Pierre Kory si všiml znepokojivého trendu. Odkázal na vyšetřování armádního veterána, který měl podezření, že někteří jeho přátelé zemřeli na genové injekce a rozhodl se analyzovat nekrology obsahující slova „náhle“ a „nečekaně“ za posledních sedm let.

Učinil alarmující objev: počet zpráv obsahujících slova „náhle“ a „neočekávaně“ se od zavedení takzvaných vakcín proti Covidu téměř zdvojnásobil.

Kory prozradil, že mezi lety 2016 a 2020 nalezl přibližně stejný počet nekrologů s těmito slovy, přičemž v roce 2020 počet ve skutečnosti poněkud klesl (samozřejmě, každé nevysvětlené úmrtí byl tehdy „Covid“).

V letech 2021 a 2022 toto číslo raketově vzrostlo.

„Pokud mladý člověk nečekaně zemře, je to kvůli vakcíně, dokud se neprokáže opak,“ řekl.

komentáři pro web The Hill napsal, že v prvních devíti měsících roku 2023 zemřelo o 158 000 Američanů více než ve stejném období roku 2019.

„To je více než celkový počet obětí ve všech válkách od Vietnamu dohromady,“ řekla Laura Ingrahamová ve svém televizním pořadu The Ingraham Angle.

Postiženi jsou zejména mladí lidé. U pojištěnců ve věkové skupině 35 až 44 let byla úmrtnost o 26 procent vyšší a u osob ve věku 25 až 35 let o 19 procent vyšší.

„Proč od roku 2021 najednou hromadně umírají ti nejzdravější lidé? Co se stalo v roce 2021, co vedlo k této bezprecedentní úmrtnosti? Nikdy předtím jsme taková čísla neviděli,“ řekl Kory v pořadu. Podle něj je to zejména takzvaná vakcína proti Covidu, co přispívá k vysoké  úmrtnosti.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 40 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Lékař učinil při prohlížení nekrologů znepokojivé zjištění (video)

  1. když Libtardi vymřou bude to pro všechny i pro svět velice prospěšné tak šup ovce na další Booster 💉☠ 🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout