Francie: Antifa totálně zdevastovala centrum Rennes na protest proti přísnějšímu migračnímu zákonu (video)

Francie: Antifa totálně zdevastovala centrum Rennes na protest proti přísnějšímu migračnímu zákonu (video)

Zatímco zemědělci nejen ve Francii protestují za budoucí dobro nejen pro jejich země, ale i pro celu Evropu, Antifa vyráží do ulic protestovat proto, aby podpořila destrukci našeho kontinentu: výměnu obyvatel, na ni návazné občanské války a zakládání chalífátů pod právem šaría.

Tak jak byly nedávné demonstrace proti pravici v Německu organizovány Antifou a dalšími levicovými organizacemi ve spolupráci s vládními stranami, také ve Francii zorganizovala tato teroristická bojůvka protesty proti nedávno přijatému přísnějšímu migračnímu zákonu.

Antifa je všeobecně velkým podporovatelem výměny obyvatel a je také napojena na některé pašerácké neziskovky.

Ve Francii v noci ze čtvrtka na pátek uspořádala Antifa protesty proti přijatému zákonu, což bylo nakonec úplně zbytečné, neboť i Nejvyšší ústavní soud smýšlí podobně jako Antifa a tento zákon poslal „k ledu.“

Nový imigrační zákon, který minulý měsíc schválili francouzští zákonodárci, tak nebude platný, neboť je podle soudu příliš přísný. Legislativa byla schválena s pomocí pravicových poslanců poté, co Národní sdružení (strana Marine le Pen) předložilo významné pozměňovací návrhy, které zákon zpřísnily.

Soud návrh zákona v podstatě rozmělnil a vrátil jej do neupraveného stavu, který navrhla vládnoucí strana Emmanuela Macrona a který konzervativci považovali za příliš mírný.

Ovšem jen pár hodin před vynesením verdiktu asi 450 členů Antify řádilo na protest proti přijetí zákona v centru Rennes.

Na několika místech byly zapáleny ohně:

Vytlučené výlohy:

 

ObrazObraz

Obraz

Antifa při řádění převrhla auto, jak se později ukázalo, tak patřilo invalidní ženě:

Zničené byly zejména výlohy obchodů:

Figurína z výlohy v autě:

Zátarasy v ulicích:

Řádění Antify až po nějaké době ukončil slzný plyn použitý policií:

A to vše bylo úplně zbytečné, protože jen pár hodin po tomto řádění vynesl soud přesně takový verdikt, jaký Antifa požadovala: výměna obyvatel v nezmenšeném tempu může pokračovat…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout