Fauci má vypovídat před Kongresem o původu Covidu a zavádění nesmyslných opatření

Fauci má vypovídat před Kongresem o původu Covidu a zavádění nesmyslných opatření

Fauci má v těchto dnech vypovídat před Kongresem poté, co již před časem při svých výpovědích účelově lhal. Za to byl samozřejmě obžalován, neboť lhaní před Kongresem je trestný čin. Fauci má zdůvodnit zavádění restrikcí, které nebyly podpořeny odborníky a také má vypovídat o tom, proč lhal o původu Covidu a o faktu, že v Číně pronajímal laboratoř pro výzkum koronavirů.

Pro nás je však důležitý fakt, že restrikce, které nařizoval Fauci, byly poté zaváděny i v loutkových státech, tedy také ve většině Evropy. Dokonce i spolupracovníci Fauciho připustili, že si vše „vycucal z prstu,“ tedy Faucim vymyšlené lockdowny, roušky a rozestupy byly bezdůvodně nařizovány po celém světě.

Ale z USA se kopírovalo i vše další – od vražedných „nemocničních protokolů“ až po způsoby, jakými byly lidem vnucovány genové injekce.

Pokud tedy bude potrestán Fauci, mělo by mít něopodstatněné zavádění ničivých restrikcí a nemocničních protokolů dopad i na loutky ve vládách, zejména pak těch evropských.

Anthony Fauci má v pondělí a úterý vypovídat před Kongresem, aby odpověděl na otázky týkající se povinného nošení roušek, lockdownů a sociálního distancování (o čemž Deborah Brixová přiznala, že si je vytáhli ze zadku) – a také o původu Covid-19.

Třiaosmdesátiletý bývalý ředitel NIAID byl hlavním architektem americké reakce na COVID-19, za kterou mohl být zodpovědný v první řadě poté, co přesunul zakázaný výzkum gain-of-function do zahraničí, aby se netopýří koronaviry staly přenosnějšími na člověka.

Zde je 10 otázek, které Faucimu kongres pravděpodobně položí:

 1. Věděli jste o výzkumu gain-of-function, který probíhá na Wuhanském virologickém institutu v Číně?
 2. Proč jste prosazovali teorii, že virus COVID-19 pochází z přírody a ne z laboratoře ve Wu-chanu?
 3. Kdy jste poprvé zjistili, že členové zpravodajské komunity, včetně těch z FBI a ministerstva energetiky, si mysleli, že COVID pravděpodobně pochází z Číny?
 4. Mohl byste více rozvést obvinění whistleblowerů, že jste navštívil ústředí CIA, abyste potenciálně ovlivnil vyšetřování původu COVIDu?
 5. Jak velká je tajná vládní databáze nežádoucích účinků a poškození zdraví?
 6. Jak moc jste se podíleli na operaci Warp Speed?
 7. Jak jste se zapojil do pracovní skupiny COVID, a to jak během Trumpovy administrativy, tak za Bidenovy administrativy?
 8. Zabývali jste se zavíráním škol, lockdowny a podobnými věcmi. Kdo vám to poradil?
 9. Proč jste podpořili povinné očkování v oblasti zaměstnanosti a vzdělávání?
 10. Jaká ponaučení z pandemie COVID-19 lze využít k předcházení budoucím pandemiím?

 

USA prováděly riskantní výzkum gain-of-function na americké půdě až do roku 2014, kdy jej Obamova administrativa zakázala. Čtyři měsíce před zákazem ji Dr. Fauci přesunul do čínského Wu-chanu prostřednictvím newyorské neziskové organizace EcoHealth Alliance.

Poté, co Sars-CoV-2 vypukl nedaleko Wuchanského virologického institutu, Fauci se zapojil do masivní kampaně, aby popřel možnost úniku z laboratoře, kterou financoval, a místo toho svalil vinu na dosud neobjevený zoonotický přechodný druh.

A pokud byste se chtěli do tématu ponořit ještě hlouběji, toto je možná nejlepší a nejkomplexnější shrnutí časové osy Fauciho manipulací s vylhaným příběhem o netopýrovi, který pak šířila všechna dezinformační korporátní média.

Budou-li výstupy z včerejšího a dnešního výslechu Fauciho k dispozici, tak je zde samozřejmě zveřejním…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Fauci má vypovídat před Kongresem o původu Covidu a zavádění nesmyslných opatření

 1. Blablabla… divadielko a sakali viju, karavana vsak ide dalej (genocida pokracuje napriek vsetkemu)! Pamatajte:
  „Politikům se nevěří, politikové se kontrolují. Věří se v Boha, věří se v přírodu, věří se v krásu, věří se v myšlenku, ideu. V politika se nevěří, a kdo v něho věří, je idiot!“ —  Karel Kryl

  – to je hlavne pre nasich nepoucitelnych snilkov, idealistov a naivky!

 2. Je nanejvýš zvláštní, že Fauci se snad ještě pohybuje na svobodě a ne ve vězení se sazbou 100 roků včetně zabavení nečestně získaného majetku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout