Další vlna nadměrných úmrtí je hlášena mezi lidmi v produktivním věku – sportovci i policisty (video)

Další vlna nadměrných úmrtí je hlášena mezi lidmi v produktivním věku – sportovci i policisty (video)

Stále častěji se objevují informace o náhle zemřelých lidech. Dosud šlo zejména o sportovce či piloty, kteří často umírali při výkonu sportovní činnosti, respektive povolání. I když se náhlá úmrtí objevovala i v minulosti, poslední roky je těchto případů mnohem víc než kdy předtím.

Aby se tato nadměrná mrtí nějak zdůvodnila, tak se vše svádí na různé zástupné problémy  – od klimatu přes špatnou stravu za lockdownů až po long covid. Více či méně bizarních zdůvodnění těchto úmrtí se objevil již bezpočet, ale kolem jednoho důvodu, který se sám nabízí, obchází mainstream jako kolem horké kaše.

V poslední době se objevuje příliš mnoho náhlých úmrtí, v jejichž případě se však nijak neodkazuje na možnou příčinu, pouze se vezme na vědomí, že opět zemřel někdo, kdo byl dříve zcela zdravý. To, že u některých z těchto zemřelých hlásí jako příčinu srdeční problém, není udivující.

Vždyť například myokarditida je jedním z mnoha možných vedlejších účinků genových injekcí.

Naposledy náhle zemřeli Anthony Gobert (48), Dejan Milojevic (46), Kay Bernstein (43), Shawn Barber (29), Agyemang Diawusie (25)  a Mia Sophie Lietke (16).

A mimochodem, očkovaný a opakovaně posílený tenisový reportér Mike Dickson, o kterém jste si zde již mohli přečíst v souvislosti s jeho kritikou neočkovaného Djokoviče, také zemřel ve věku 59 let během grandslamového turnaje.

A to není vše, z Itálie nyní hlásí nesmírný nárůst úmrtí policistů – a to až o 200%.

Po pozadí žádného z uvedených úmrtí se však vážně nepátrá.

Lidé na celém světě nyní truchlí nad ztrátou svých příbuzných z řad sportovců, kteří zemřeli příliš mladí a byli před rokem 2021 naprosto zdraví. Zde jsou jen některé z těchto nedávných událostí:

Šampion Superbike Anthony Gobert zemřel ve věku 48 let po krátké nemoci. 

Během jídla zkolaboval asistent trenéra NBA Dejan Milojevic (Srbsko) ve věku pouhých 46 let. Diagnóza zněla: infarkt.

Prezident Hertha BSC Kay Bernstein náhle zemřel  ve věku pouhých 43 let. „Lékaři předpokládají přirozenou příčinu smrti. Přesná příčina smrti je státnímu zástupci známa, ale z pietních důvodů nebyla zveřejněna,“ píše  německý Merkur.

Ve věku 29 let zemřel bývalý mistr světa ve skoku o tyči Shawn Barber. “ O příčině smrti není nic známo.“

Fotbalista Agyemang Diawusie, který působil v Německu, zemřel na srdeční chorobu ve věku 25 let.

Gymnastická naděje Mia Sophie Lietke zemřela náhle a nečekaně ve věku pouhých 16 let . V listopadu 2023 se ještě objevily nějaké zprávy, které bude státní zastupitelství vyšetřovat. Od té doby je v případu ticho.

A – jak jste si zde již mohli přečíst – před pár dny během Australian Open zkolaboval a zemřel známý tenisový komentátor Mike Dickson. Smrt byla neočekávaná.

Ale nezvykle mnoho úmrtí není hlášeno pouze z řad sportovců.

Z Itálie nyní přichází informace o obrovském nárůstu úmrtí v řadách policie.

Tajemnice policejních odborů říká, že policisty „něco“ zabíjí. Podle jejích vlastních slov: „Od 15. prosince náhle zemřelo 7 důstojníků… Za poslední rok jsme jich ztratili 50. To je 200% nárůst.“

Zaměstnankyně policejních odborů se dokonce zmiňuje o podezření na mRNA genové injekce, které byly v řadách italských policistů povinné.

Tyto problémy – a to nejen úmrtí, ale i různé zdravotní potíže u dříve zdravých policistů – se začaly v tak velkém počtu objevovat až poté, co proběhla plošná povinná aplikace genových injekcí.

Nikdo nechce slyšet – a rozhodně nechce zkoumat – skutečnost, že by bylo možné, že byť jen za některá z uvedených úmrtí mohla  mRNA injekce.

Všichni se raději dívají jinam a důvod se nakonec ani nepokouší hledat.

Těm z vás, které toto téma zajímá, mohu také doporučit zbrusu nový dánský dokument (anglické titulky) o lidech, kterým genové injekce poškodily zdraví či je dokonce zabily.

Jde o podobný dokument jako byly u nás tečkované příběhy a  je ke zhlédnutí na Vimeo.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 40 Průměrně: 4.8]

8 thoughts on “Další vlna nadměrných úmrtí je hlášena mezi lidmi v produktivním věku – sportovci i policisty (video)

 1. 😉 💉☠💀 me he he he he 👹 ⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰

 2. byl bych pro zřídit hřbitov jen pro naivní ovce hřbitov by měl název zde leží všichni ti kdož věřili že vakcíny jsou bezpečné 😉🤣🤣🤣🤭

  1. samozřejmě by tam byli i Katakomby s Mauzoleem tolik mrtvol 💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀

 3. čo však bude najhoršie bude to že za úmrtia budú zodpovední neockovaní..taký zhnity a špinavý plán majú že to zhodia na neockovane osoby ,keď príde vírus X ..médiá hlavného prúdu, tie špinavé media to budú podporovať a tiež tvrdiť…uvidíte že to bude tak ..media hlavných prúdov vo svete sú zapredane ..

 4. Vsichni se nechali zabodat dobrovolne a s vlastnim souhlasem, ktery podepsali. Pro vsechny zachranene touto biologickou zbrani jsou roky 2024 a 2025 kriticke. Vakciny s opozdenym ucinkem tzv long covidek. A kdyz odvedeme opravdu dobrou praci na vakcinach, tak snizime pocet obyvatel na 10 az 15 procent. Slova Gatesaka, a je videt, ze se jim to celkem dari. K temto zverstvum neni co dodat.

  1. ANONYME PODPOŘTE TU NECENZUROVANOU PRAVDU A DEJTE RANU Bum,bum,bum💥👹💰

   Našla jsem překlad z časopisu NATURE ze dne 9.11.2015 stačí,když si dáte do hledáčku název. A je to🤐

   SARS-skupina netopýřích koronaviru DEMONSTRUJE potenciál přechodu na človeka.

   Dozvíte se hned v druhém odkazu jak ten virus, který nikdy v přírodě neexistoval vznikl ,kdo jmenovitě z 9 vědci a 6 mezinárodních institutu dostal za to svinstvo 💰granty a od koho.No ní?

 5. Tak kolik měl boostrů? Tento údaj by měli pravidelně zveřejňovat. Dnes už téměř každý jedinec ví, co je to za svinstvo, ale zmetci jako Gates Schwab a další si stále jedou tu svou. Nebudete nic vlastnit a jen my budeme mít všechno, nač si vzpomeneme. Když se toho plešatého zmetka australský novinář ptal, kolik si myslí, že zanechal uhlíkovouou stopu svým tryskáčem, tak mu ta svině odpověděla že je to blbá otázka a pak ho od Schwaba odehnali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout