USA: Chiropraktik dostal astronomickou pokutu 508 miliard dolarů, protože lidem radil, aby během Covidu užívali zinek a vitamín D

USA: Chiropraktik dostal astronomickou pokutu 508 miliard dolarů, protože lidem radil, aby během Covidu užívali zinek a vitamín D

Namísto toho, aby se covidoví zločinci za své činy omluvili a sypali si popel na hlavu, v poslední době výrazně zesilují útoky na vlastní oponenty.

To vidíme třeba na některých rozsudcích z Německa  – za vše lze jmenovat například vězení za vydávání výjimek z roušek nebo vydávání falešných potvrzení o aplikaci genových injekcí či věznění jednoho z čelních kritiků Reinera Füllmicha.

Podobné útoky zaznamenávají i některé další země. Pokuta, kterou nyní musí zaplatit jistý americký chiropraktik jen proto, že lidem na respirační nemoc doporučoval vitamín D a zinek, nemá svojí výší v tomto směru obdoby.

Je dokonce vyšší, než některé pokuty v minulosti uvalené na nejžalovanější firmu světa – Pfizer.

Americký chiropraktik Eric Nepute byl vládou zažalován o ohromujících 508 miliard dolarů. Jaké šokující zločiny má na svědomí? Během Covidu radil lidem, aby užívali zinek a vitamín D.

Chiropraktik říká, že existuje mnoho studií, které ukazují, že vitamín D a zinek jsou zvláště účinné proti Covidu. Již dříve uvedl, že pacienti s Covidem, kteří dostávali vitamín D, měli o 52 procent nižší pravděpodobnost úmrtí.

Podle Federální obchodní komise (FTC) Nepute učinil „nepravdivá marketingová tvrzení.“ Ten se zase odvolává na 112 prací o příznivých účincích vitaminu D při Covidu a 24 prací o příznivých účincích zinku při Covidu.

Jeden z těchto dokumentů byl dokonce financován americkou zdravotní službou NIH.

Na začátku roku 2020 chiropraktik zveřejnil na Facebooku video, ve kterém radí lidem, aby užívali chinin a zinek. Video se stalo virálním a mělo desítky milionů zhlédnutí, než bylo odstraněno.

Už před stovkami let se chinin používal k léčbě malárie. Nepute se odvolával na lékaře z Los Angeles, který úspěšně léčil pacienty s Covidem hydroxychlorochinem, dalším lékem proti malárii, a zinkem. „Většina pacientů odešla z nemocnice během 12 až 18 hodin.“

„Proč o tom tedy v médiích slyšíme tak málo? Protože establishment vložil veškeré své úsilí do vakcíny,“ řekl. „Média jsou proti vám. Šíří falešné zprávy.“ Doporučil lidem, aby se podívali na operaci Mockingbird, program CIA zaměřený na manipulaci zpravodajských médií.

Nepute řekl, že očekává, že ho establishment rychle umlčí za to, že dostal pravdu ven. „Nezdá se vám divné, že počet úmrtí na Covid stoupá, zatímco počet úmrtí na zápal plic, chřipku, srdeční choroby a infarkty drasticky klesá? Už lidé neumírají na chřipku, zápal plic nebo infarkt?“

O tři roky později se mu establishment pomstil. A to přesto, že Nepute úspěšně ošetřil tisíce pacientů s Covidem, aniž by jediný zemřel (nebo možná právě proto mu jdou po krku)…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 29 Průměrně: 5]

3 thoughts on “USA: Chiropraktik dostal astronomickou pokutu 508 miliard dolarů, protože lidem radil, aby během Covidu užívali zinek a vitamín D

  1. 508 milliard by snad mohl zaplatit Gates nebo Musk, ale urcite ne nejaky radovy lekar. To spise soudci ukazali, ze neumi pocitat a pridali nekde nekolik nul.
    Vite, proc maji stale americani a anglicani dvanackovy system? (stopa ma napr. 12 coulu, coul je 25.4 mm)
    12 je mozne beze zbytku delit 2,3,4,6 coz u 10 az na 2 to neni mozne. Zeptejte se Anglosasa co je desetinne racionalni cislo? (mathmatika z 5. tridy zakladni skoly)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout