Tucker Carlson: „Americká vláda navázala kontakt s UFO“ (video)

Tucker Carlson: „Americká vláda navázala kontakt s UFO“ (video)

V poslední době se množí informace o údajných interakcích s UFO, pořady v tomto duchu se objevují v televizi a informací o údajných setkáních s UFO jsou plná i internetová média. V poslední době se tímto tématem poněkud víc zabývá také Tucker Carlson, který se ve svých pořadech o tomto tématu opakovaně zmínil.

Je otázka, co za tím stojí. Mnoho lidí očekává již před mnoha lety předpovězenou falešnou mimozemskou invazi (tedy další psyop), která by měla být jakousi závěrečnou fází zavádění nového světového řádu.

Další si ovšem myslí, že mimozemšťané zde dávno jsou – a k těm, kdo tento názor razí, patří také Tucker Carlson.

„Fenomén UFO je skutečný. Byl pozorován po tisíce let, to víme. Jsou ve vzduchu, ale také v oceánech a pravděpodobně i v podzemí.“ To řekl Tucker Carlson v podcastu Breaking Points.

Dodal, že vláda o tom lže už 80 let. „Stále se to snaží skrývat,“ řekl Carlson. „O tom není pochyb.“

Moderátor, který založil vlastní placenou streamovací službu, se opírá o mnoho rozhovorů, které vedl se zasvěcenými osobami.

„Americká vláda s nimi pravděpodobně navázala kontakt,“ pokračoval Carlson. „Považuji to za velmi znepokojující.“ Řekl, že existují i další aspekty fenoménu UFO, které považuje za „velmi znepokojivé“, a nemá tím na mysli trosky objektů vyzvednutých vládou.

„Je to temnější. Lidé v americké vládě mají informace, které jsou velmi znepokojivé,“ řekl Carlson. „Je v tom duchovní složka, které nerozumím. To je jeden z důvodů, proč se do toho Vatikán zapojuje již více než 100 let.“

Měl na mysli Vatikánskou observatoř, jeden z nejstarších astronomických ústavů na světě.

„Je celkem jasné, že to nejsou Marťané. To byla psychologická operace. Pravda je trochu divočejší a má hlubší důsledky.“

Jak to tedy je skutečně? Je Carlson součástí již roky chystaného plánu, který byl dávno datován na rok 2024 nebo jde o jeho reálné postřehy a obavy? To možná už brzy poznáme…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 3.8]

2 thoughts on “Tucker Carlson: „Americká vláda navázala kontakt s UFO“ (video)

  1. Nevim proc by meli UFOni navstevovat zrovna jen Ameriku. A pokud mozno tam po desitkach tisicu let letu tam havarovat aby potom meli kontakt s individuama, co zavrazdili nejvice lidi v dejinach. Mozna ze se ti UFOni chteji naucit efektivne vrazdit.
    Ale napr. Alpha Centauri je od nas vzdalena 4 svetelna leta a nema obyvatelne planety. Takze Ufoni by muesli priletet z vetsi dalky. A i kdyby leteli 1000 km za vterinu, potrebovali by tisice let k dosazeni Zeme. Logicky vysledek: Zadni UFOni k nam doletet nemohou, vzdalennosti jsou moc velike. Proto v USA nikdy zadni UFOni nemohli byt a take zadni neprileti. Vse kolem setkani s UFOny je jen “facke”.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout