Německo: Klimatičtí teroristé zapálili betonárnu

Německo: Klimatičtí teroristé zapálili betonárnu

Klimatičtí extremisté jsou zejména v Německu stále radikálnější. Velmi mírné tresty – a mnohdy dokonce úplná beztrestnost – tyto radikály od dalších útoků nijak neodradí.

Ve středu vyrazili berlínští hasiči k rozsáhlému zásahu ve čtvrti Kreuzberg, ve službě bylo téměř 50 hasičů. Požár vypukl na místě betonárny.

Jak nyní vyšlo najevo, tak požár, ke kterému došlo ve středu ráno, byl zjevně útokem klimatických teroristů: Několik hodin po nasazení záchranných služeb byl na levicově extremistickém webu indymedia zveřejněn dopis hlásící se k odpovědnosti, ve kterém se skupina „Vypnout“ přihlásila k odpovědnosti za toto žhářství.

Extremisté jako motiv činu uvedli, že společnost, která betonárnu vlastní, se podílela na rozšíření dálnice A100.

„Je to hrob za 560 milionů eur, který vláda vyrazila z našich dveří,“ vysvětlili autoři dopisu. Zdá se, že nejsou spokojeni s akcemi jiných klimaalarmistů, kteří jsou podle nich příliš málo radikální a odkazují na násilné akce, jako je sabotáž železniční infrastruktury.

Levicoví extremisté z hnutí „Vypnout“, kteří se již v minulosti přihlásili k odpovědnosti za jiné útoky, neprotestují pouze proti rozšíření městské dálnice A100.

Klimatičtí extremisté uvádí, že jim vadí i další aktivity betonárny: „Výrobce betonu se také podílí na výstavbě vojenských kontrolních stanovišť na Izraelem okupovaném Západním břehu Jordánu prostřednictvím dceřiné společnosti, a proto měl prospěch z konfliktů v regionu,“ tvrdí skupina.

„Tím se společnost také stává loutkou a spojencem extrémně pravicové politiky Netanjahua a jeho nábožensko-fanatických stoupenců v koloniích osadníků,“ uvádí klimaalarmisté.

Tato klimatická sekta se také hlásí k různým dalším útokům, například  na geotermální vedení nebo na železniční jeřáb.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Německo: Klimatičtí teroristé zapálili betonárnu

  1. Socialismus mel spousty systemovych nedostatku, ale na takovehle kreteny bylo reseni jasne.
    Do teplaku a pracovni tabor na dozivoti.
    Nejlepe pak v hlavnim vysilacim case delat jednou za tri roky reportaz, jak v uranovem dole plni plan.
    Za dobre chovani pak mohou byt po 20 letech prerazeni do sterkovny.

  2. Aj na mojej ulici postavili betonárku , potrebnú pre budovanie neďalekej diaľnice – dúfam,že ju žiaden „aktivista“ nevypátra a nepodpáli…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout