Šokující videa násilných džihádistů ze srbsko-maďarských hranic, jejichž zveřejnění chtěla EU zakázat

Šokující videa násilných džihádistů ze srbsko-maďarských hranic, jejichž zveřejnění chtěla EU zakázat

Pokud se stále ještě najdou jedinci chudí duchem, kteří věří, že do Evropy přichází nějací chudáci uprchlíci či pouze ekonomičtí migranti, pak by se měli podívat na záběry, které byly nedávno natočeny na srbsko-maďarských hranicích.

Právě tyto záběry potvrzují, že jde o džihádisty, vetřelce, kteří mají v plánu Evropu v ohromném počtu obsadit a jakmile jich bude dostatek, tak na povel zaútočit.

O tom, že jim v tomto jejich snažení velmi vydatně pomáhá i EU, také nelze pochybovat. Džihádisté mají být přerozděleni – k čemuž dřív či později dojde, protože žádná země není nafukovací.

Ostatně, také na posledním migračním summitu prohlásila švédská eurokomisařka Johanssonová, že „migrace do Evropy nikdy neskončí.“ EU již vymýšlí cesty, jak džihádistům vstup do Evropy usnadnit tím, že jejich nájezdy legalizuje.

A tento přístup Bruselu se podle všeho nezměnil ani poté, co byla nedávno na půdě EU představena videa džihádistů, kteří se snaží dostat přes hranice do Maďarska a posléze i dál do Evropy.

Zveřejnění těchto videí chtěla EU zastavit, aby se širší masy nedozvěděly o tom, koho do Evropy s podporou Bruselu pouštíme.

Státní tajemník maďarského ministerstva vnitra Bence Rétvári se zúčastnil nedávného zasedání Rady EU pro spravedlnost a vnitřní věci. 

Během zasedání bylo promítnuto video neustálých útoků vetřelců vyzbrojených noži a střelnými zbraněmi proti policistům a hraničnímu plotu.

 

 

Na maďarskou delegaci byl předem vyvíjen nátlak, aby jim bylo zabráněno v promítání videa. Pak – při samotném promítání – nastalo omráčené ticho

Několik účastníků si pořídilo mobilním telefonem záběry ze scén, při kterých džihádisté házeli na policisty nebezpečnými předměty a videa vetřelců pokoušejících se zneškodnit policejní vozidla pomocí žebříků jako beranidel, se zbraněmi, mačetami a noži v rukou.

Někteří přítomní žádali o zaslání videa, dodal státní tajemník.

 

 

O tom, co se děje na jižní hranici Maďarska, zatím v západoevropských médiích nebyla ani zmínka. A pokud to není v novinách, pro osoby s rozhodovací pravomocí to neexistuje. Přesto Bence Rétvári pokračoval, protože na jednání byli i ti, kteří hlasovali pro migrační pakt a později i pro krizové nařízení.

„Úkolem pohraniční stráže není chránit hranice, ale pomáhat ilegálům žádat o azyl,“ řekl státní tajemník v narážce na pravidla EU.

Měli by k nim tedy přistoupit napadení policisté a říct: „Dobrý den! Mohu vám pomoci vyplnit váš formulář?“

Podle Bence Rétváriho se v současné době Brusel snaží zmírnit migrační řízení, tedy hledat výjimky pro udělení azylu tak, aby azyl získal takřka každý. Rétvári doufá, že středoevropské země se jako první dohodnou na nutnosti posílení vnější hranice.

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Šokující videa násilných džihádistů ze srbsko-maďarských hranic, jejichž zveřejnění chtěla EU zakázat

 1. Krutý diktátor a fanatický židofil aj eurofil Orbán – tak ako jeho najlepší kamarát Erdogan – sa nikdy nevzdal ani nevzdá cieľa okupovať veľké územia v strednej Európe ,teda aj Vojvodinu. Aj preto necháva hranicu, ktorú chce čím skôr zrušiť ,takú deravú. A pripomínam aj veľkú základňu amerických okupantov na východe Maďarska…

 2. Jakmile narusitel poskodi plot nebo cokoli hazi pres plot, nebo utoci na pohranicniky = okamzity trest. Povoleni zabijet, tak se dela ostraha hranic. Stejna videa jak hazi kameny zakoncene davkou ze samopalu a zaberem zblizka na umirajiciho narusitele. Dale je nutne pridat minova pole. Timm se cela hranice zklidni a v pripade organizovaneho utoku poskytnou miny nasim ozbrojenym slozkam extra caas na dojezd. Rusove postavili minova pole proti ukrajincum, funguji bezvadne. Je potreba se poucit.

  Propaganda obrany narodniho statu musi obsaahovat mrtvoly narusitelu, To je realita dnesnich dnu.
  Cim drive to pochopime, tim vetsi sanci mame my belosi na preziti.
  Nulova tolerance invaznim druhum !
  Tohle je valka !

 3. A já myslela, že schengen má fungovat jen uvnitř EU…kde jsou kulometná hnízda? Copak nemáme právo bránit hranice všemi prostředky??!!

 4. Gumené projektily na nich. Na každého jedného čo sa pokúša o nezákonné prekročenie hranie, bez milosti!!! Ich by to potom isto prešlo. A ak nie tak potom by na rad mala prísť ostrá munícia. Hranice treba začať chrániť!!!

 5. Orbán včera zablahoželal svojim židovským spoluvercom a v podstate aj sám sebe k sviatku chanuka. Vianoce on ani jeho čisto židovská rodina určite nikdy neoslavovali…

 6. Páliť do nich ostrými. Iná alternatíva neexistuje. To si vážne nejaký obývateľ Európy myslí, že utekajú pred vojnou? Sú to votrelci a prasce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout