Pfizer žaluje Maďarsko za odmítnutí platby za 3 miliony dávek genových injekcí

Pfizer žaluje Maďarsko za odmítnutí platby za 3 miliony dávek genových injekcí

Neprůhledné smlouvy EU, sjednané za podezřelých okolností, vedly k tomu, že se i jednotlivé vlády zavázaly k odběru určitého počtu dávek experimentálních genových injekcí.

Zločinecká firma Pfizer, jejíž šéf měl za své zločiny (nejen v kauze „covid vakcín“) skončit dávno ve vězení, nyní podává žaloby na ty země, které již nehodlají jejich patoky nadále nakupovat.

Společnost Pfizer nyní zahajuje právní kroky proti Maďarsku za nezaplacení tří milionů dávek takzvaných vakcín proti covidu. Stalo se tak v návaznosti na podobnou žalobu proti Polsku.

V listopadu vyšlo najevo, že farmaceutický gigant zažaloval Polsko kvůli 60 milionům dávek vakcín proti covidu, které země dosud nezaplatila (a odmítla je i odebrat).

Žaloba přichází po dohodě, kterou Evropská komise uzavřela se společností Pfizer o 1,8 miliardy dávek vakcín proti covidu v roce 2021, což byla největší dohoda o vakcínách, jakou kdy EU uzavřela.

V dubnu 2022 se Polsko rozhodlo pozastavit dodávky vakcín proti covidu na základě doložky o vyšší moci v dohodě, mimo jiné s odkazem na finanční napětí způsobené přílivem uprchlíků z války na Ukrajině.

V lednu společnost Pfizer podala žalobu také na Maďarsko. Žádost se týká platby za tři miliony dávek vakcíny proti covidu, které země farmaceutické společnosti dosud nezaplatila. Celkem se jedná o přibližně 60 milionů EUR.

Maďarsko v listopadu 2022 oznámilo, že za dávky vakcíny nebude platit, a to i kvůli ekonomickému napětí způsobenému válkou na Ukrajině. V březnu se konalo první slyšení v případu, kde soudce zamítl žádost společnosti Pfizer o potrestání Maďarska za nezaplacení takzvaných „vakcín.“

Případem se budou soudy znovu zabývat až nyní.

V případě Polska se minulý týden konalo krátké první slyšení, přičemž obě strany se rozhodly případ odložit na 30. ledna.

Nakonec připomínám, že mnohé země již odmítly – i přes smlouvy uzavřené EU – genové injekce odebírat. Dlužné částky tak nejsou za dodané zboží, ale za zboží nasmlouvané EU a odmítnuté vládami daných zemí.

Brzy lze očekávat i další žaloby Pfizeru, neboť tyto dvě země nejsou v rámci EU jediné, které přestaly genové přípravky odebírat i přesto, že mají nasmlouván odběr dalších dávek…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Pfizer žaluje Maďarsko za odmítnutí platby za 3 miliony dávek genových injekcí

    1. Milý zdenio, ty jim snad chceš udělat radost, spol. tfujfajzr zaměstnává v managementu úchyláky, tak žádný liz, ale napíchnout do svalu!

  1. Inu na obranu zemí, které sajrajt odmítly, by se samy měly podílet na vyšetření schválení a účinnosti. To že se podílely na účelovém lhaní, zavání korupcí a ne dětinskostmi. Však kosti dětí po exhumaci odhalí pravou příčinu (slabší povahy prominou). Silné povahy by měly sebrat zbytek sil a pokusit se o potrestání viníků nebo ohlídání následující korupce se smetáčkem podkobercovým. Není normální platit, tedy plnit za něco, co nefunguje a neplní!!!

  2. Kdyby politici neměli máslo na hlavě za to, že nutili občany k očkování, mohli by přiznat pravdu, že ty takzvané vakcíny nikomu proti ničemu nepomohly, ale že jen škodí. A mohli by Tfujzru nejen odříct další odebírání těch sajrajtů, ale i požadovat vrácení všech peněz, které už za ten šunt zaplatili. A navíc Tfujzr žalovat o stovky miliard, aby měli má odškodnění lidí, kterým to svinstvo ublížilo a pozůstalých po těch, které to zabilo. Jenže to neudělají, protože by tím zároveň přiznali spoluvinu na tomto obludném zločinu.

  3. Tak toto je už ozaj poriadna drzosť!!! Mali by zverejniť okamžite zmluvu a mali by zažalovať Pfizer za to, že vedome klamali o vakcíne!!! A mali by pozatvárať aj tých čo sa podieľali na tomto podvode, ktorý stál tisíce ľudí život. Ha, ha, ha … Teda tí bastardi ozaj nemajú kožu na tvári!!! Všetky štáty by sa mali spojiť a nezaplatiť viac ani cent!!! A takisto podať na Pfizer spoločnú žalobu!!!

  4. A tohle svinstvo u nás za nás bez nás objednal Babiš. Tak ho budou lidé zase hezky volit, protože teď vládne hnus fialový a na zločiny Babiše se už pozapomělo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout