Na COP28 přijíždí také představitelé masného průmyslu, aby ho hájili před zánikem, veganští ekoteroristé protestují

Na COP28 přijíždí také představitelé masného průmyslu, aby ho hájili před zánikem, veganští ekoteroristé protestují

Jedním z již dříve deklarovaných závazků summitu COP28 v Dubaji je výrazné omezení konzumace masa zejména v USA, EU, Kanadě, Austrálii a jiných rozvinutých zemích.

V plánu je jednak masová likvidace chovů, k čemuž již dochází v EU (zejména v Holandsku), ale také vysoká spotřební daň na maso, aby nebylo tak lehce dostupné. Toto omezení se týká také vajec, mléka a mléčných výrobků.

Tato agenda bude mít samozřejmě dalekosáhlé důsledky. Uvědomíme-li si, že již nyní je výrazně omezováno používání umělých hnojiv, pak je jasné, že díky výrazné likvidací chovů nebudou dostupná ani hnojiva organická.

Tedy lze očekávat nedostatek hnojiv, mnohem nižší výnosy – a potažmo i hladomory. Klimatičtí idioti pak plánují likvidovat i pro rostliny velmi potřebný CO2, což způsobí další snížení výnosů.

O hladu tak budou i vegani, kteří tak tlačí na ukončení masa…

Článek WEF z roku 2016 mluví za vše: „Vítejte v roce 2030: Nic nevlastním, nemám soukromí a život nikdy nebyl lepší.“

Veganští ekoteroristé jsou pobouřeni tím, že masní lobbisté přijeli na klimatickou konferenci COP28 v Dubaji, aby čelili útoku na spotřebu masa v zemích prvního světa.

Fanatici klimatických změn si nejdou jen pro vaše vozidla poháněná fosilními palivy, ale chtějí zničit i dobytek a zemědělský průmysl pod rouškou snižování emisí uhlíku pomocí „plánu čisté nuly.“

„Plán nulových čistých emisí“ povede k hladomoru. Samozřejmě, že je to úmysl. Jde o zásadní součást depopulačních plánů.

Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) vydala své potravinové pokyny pro země prvního světa ve snaze snížit emise uhlíku.

Vzkaz „bohatým“ zemím? Konzumujte méně masa.

Zemím, které nadměrně konzumují maso, bude doporučeno, aby omezily svůj příjem, zatímco rozvojové země – kde nedostatečná konzumace masa přispívá k převládajícímu výživovému problému – budou muset podle FAO zlepšit chov hospodářských zvířat.

Masní lobbisté a zemědělci nyní tlačí na ekoteroristy na COP28.

Deník The Guardian napsal:

Velké masné společnosti a lobbistické skupiny plánují na klimatické konferenci Cop28 velkou účast vybavenou komunikačním plánem, aby politici během summitu vyslechli poselství ve prospěch masa.

Dokumenty, které viděly deníky Guardian a DeSmog, ukazují, že masný průmysl je připraven „vyprávět svůj příběh a vyprávět ho dobře“ na konferenci v Dubaji.

Dokumenty ukazují, jak největší světová masná společnost JBS plánuje vystoupit na summitu v „plné síle“ spolu s dalšími velkými potravinářskými organizacemi, jako je Globální mléčná platforma a Severoamerický institut pro maso.

Dokumenty, které byly vytvořeny průmyslem financovanou Global Meat Alliance (GMA), zdůrazňují touhu průmyslu propagovat na summitu „naše vědecké důkazy.“

Členové aliance byli požádáni, aby se drželi klíčových komunikačních sdělení, mezi něž patří myšlenka, že maso je prospěšné pro životní prostředí.

Veganští ekoteroristé jsou naštvaní, že se rančeři brání, a přirovnávají je k tabákovému průmyslu.

„Není žádným překvapením, že masný průmysl – který je ve své neukojitelné honbě za ziskem stejně nestoudný jako tabákový průmysl – vytahuje všechny páky ve snaze oklamat ty, kteří rozhodují,“ řekla Delcianna J. Windersová, ředitelka Institutu pro zvířecí právo a politiku na Vermont Law and Graduate School.

„Jakákoli důvěryhodná akce ke snížení emisí v potravinářském sektoru nevyhnutelně povede ke snížení celkového objemu vyrobeného masa a mléčných výrobků,“ řekla deníku The Guardian Nusa Urbancicová, generální ředitelka kampaňové skupiny Changing Markets Foundation.

„Průmysl je z toho vyděšený a nasazuje různé taktiky, aby oddálil nevyhnutelné.“

„Hospodářská zvířata na celém světě jsou zodpovědná za přibližně 14,5 % všech emisí skleníkových plynů souvisejících s lidskou činností. Potřeba půdy – ať už pro pasoucí se zvířata nebo pěstování plodin pro krmení zvířat – je největší hnací silou odlesňování s velkými důsledky pro ztrátu biodiverzity,“ uvádí se v dokumentu.

Globalisté tlačí na obyčejné lidi, aby jedli brouky, plevel a syntetické „maso,“ protože brouci spotřebovávají méně zdrojů než tradiční hospodářská zvířata.

Světové ekonomické fórum nedávno podpořilo nový plán EU na konzumaci 4 druhů hmyzu a jeho využívání v různých potravinách ve snaze snížit spotřebu masa.

V EU již prochází schvalovacím procesem několik dalších druhů hmyzu a umělé maso. Jak dlouho potrvá, než EU schválí velmi vysokou daň na maso, mléko a vejce?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Na COP28 přijíždí také představitelé masného průmyslu, aby ho hájili před zánikem, veganští ekoteroristé protestují

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout