Kvůli alarmujícím bezpečnostním obavám stahuje Malajsie takzvané mRNA „vakcíny proti Covid-19“

Kvůli alarmujícím bezpečnostním obavám stahuje Malajsie takzvané mRNA „vakcíny proti Covid-19“

V některých zemích dochází se změnou vlády i k přehodnocení „doby covidové,“ což se týká jak většinou protiústavních kroků loutek ve vládách, tak podávání experimentálních genových injekcí.

Jde samozřejmě jen o ty vlády, které nemají totožné loutkovodiče jako vlády „covidové.“ V takových případech „kosmetických změn“ se samozřejmě žádný zásadní zvrat neděje. Zločinci z covidové doby jsou nadále chráněni a genové injekce aktivně nabízeny.

Ovšem jen v malé hrstce zemí se snaží s „dobou covidovou“ vyrovnat až do té míry, že zakazují aplikaci mRNA injekcí nesprávně nazývaných „vakcíny.“ Někde dochází k plošnému zákazu, jinde jen k zákazu pro určité věkové skupiny (většinou pro mladé).

Jednou z těchto zemí je Malajsie.

Covid-19 mRNA vakcíny musí být urychleně staženy, bylo řečeno na tiskové konferenci v Malajsii dne 28. prosince. Zároveň byly vyzvány světové vlády, aby stáhly vakcíny kvůli alarmujícím bezpečnostním obavám.

Výzva k okamžitému stažení experimentálních vakcín mRNA přichází uprostřed rostoucích zpráv o nežádoucích účincích jak od veřejnosti, tak od lékařů.

Dr. Kenny Yong, lékař zapojený do prodeje a distribuce vakcín, důrazně prohlásil: „Tento produkt není jen špatný produkt, ale musí být vrácen zpět nebo stažen za účelem vyhodnocení nebo zpětné vazby.“

 Dr. Yong vyjádřil své obavy na základě osobních zkušeností se svými pacienty.

Vskutku, pacienti mi volají a říkají: ‚Pane doktore, píchl jste mi 3 dávky a teď mám Covid počtvrté.  Tato zpětná vazba není jen od nějakého lékaře, který mluví jen tak mimochodem, nebo od někoho, kdo je záměrně proti očkování. Tento produkt má po čtyřech letech zpětné vazby a recenzí produktů skutečně špatné výsledky; existují různé vedlejší účinky a problémy.“

Další řečník, toxikolog Prof. Dr. Mustapha Ali, známý svou účastí na mezinárodních zkouškách léků a poradenskou rolí ve WHO, zdůraznil závažnost situace:

Naši lidé umírají. Všude, kam se podíváme, lidi umírají, většina z nich trpí, nemohou pracovat.

Řečník vznesl hluboké otázky o postavení politických osobností ohledně vakcín.

„Poté, co víme, že tyto vakcíny způsobují značné škody, poté, co to víme, politici to nevidí, že? A nyní svět zjistil, že tato vakcína není bezpečná, vakcíny nejsou bezpečné; měly by být okamžitě zastaveny a jsou používány v nouzových situacích, což znamená, že jsou stále studovány.“

Na tiskové konferenci také zazněla chmurná rekapitulace obav, které vyjádřil náboženský vůdce Ustaz Noor Azman:

„…Dnes máme spoustu stížností od lidí, kteří se nyní cítí velmi nemocní. Někteří z nich mají různá omezení. Někteří z nich nemohou fungovat vůbec. Někteří z nich dokonce zemřeli.“ 

Prof. Dr. Aziz Al-Safi , bývalý univerzitní řečník, který v současnosti provozuje svou vlastní praxi, podal podrobný popis problémů připisovaných spike proteinu nalezenému ve vakcínách:

„Spike protein je nebezpečný, protože může projít přes krevní bariéru a dostat se do všech částí těla, což způsobí zablokování mozku, které způsobí mrtvici, dostane se do srdce a způsobí infarkty a také se dostává do ledvin či plic, takže jsou postiženy všechny tyto orgány,“ vysvětlil Prof. Dr. Aziz.

Dále nastínil alternativy pro posílení imunity, jako jsou přírodní látky, jako je vitamín C, med a olej z černých semen, což naznačuje, že mohou potenciálně sloužit jako bezpečnější preventivní opatření proti COVID-19.

Závěrem lze říci, že tisková konference PPIM byla významnou událostí, která vrhla světlo na naléhavou potřebu revize vakcín proti COVID-19 používaných v Malajsii.

Sdílená svědectví a expertní názory poukazují na naléhavou potřebu, aby tvůrci politik přehodnotili současné očkovací strategie a hledali bezpečnější a transparentnější alternativy v zájmu veřejného zdraví.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout