Veřejnoprávní televize 3Sat hlásí: „Místo deportace migrantů zabijte všechny Němce nad 70 let“

Veřejnoprávní televize 3Sat hlásí: „Místo deportace migrantů zabijte všechny Němce nad 70 let“

Výměna evropských obyvatel probíhá podle plánu a mnozí se ani netají tím, že odstraněni nemají být kriminální vetřelci z muslimských zemí, ale původní obyvatelstvo, které zahrnuje drtivou většinu populace v nejstarší generaci.

Již několikrát padly návrhy na možné „dobrovolné“ eutanazie důchodců, ale vždy šlo o nějaké výroky mimo hlavní média. Nicméně nyní se zdá, že se s podobným návrhem ztotožňuje celý systém, když už se jej neštítí zveřejnit ani mainstreamová média.

Jistě i vnucování experimentálních genových injekcí starším a nemocným mělo spíš za cíl tyto skupiny odstranit než jim jakkoli pomoci. Ovšem nyní se již podobné úvahy vyslovují otevřeně, spolu s tím, jak se také přijímají velmi liberální zákony o eutanazii.

V Kanadě nebo Holandsku se již může nechat zabít téměř kdokoli, zdaleka ne pouze nevyléčitelně nemocní, kteří zažívají přílišná muka, takže další život je pro ně horší než smrt.

Lze předpokládat, že ve všech zemích, kde bude zákon o eutanazii přijat, se postupně liberalizuje stejným směrem. Nicméně i tak je eutanázie považována za dobrovolný akt (i když je často nabízena i těm, kdo o ní neuvažují).

Jak dlouho však potrvá, než bude smrt povinná třeba jen pro určitou věkovou skupinu?? Zdá se, že podobné nápady se již začínají lidem podsouvat…

Je neuvěřitelné, co vysílá koncesionářský kanál 3Sat, v němž ORF drží 25% podíl: kabaretní umělec v televizi navrhl, že by neměli být deportováni ilegální imigranti, ale že všichni starší 70 let by měli být zabiti, což je doporučení pro masové vraždění jako zábavný program.

Jen něco málo přes 24 hodin po tolik kritizované bezplatné reklamní kampani ORF za klimatickou hysterii na závodě Světového poháru v lyžování v Gurglu (Tyrolsko) přináší kanál 3Sat, v němž ORF drží 25 % a v němž manažer ORF sedí ve vedení stanice, další skandál.

Ve 20:15, tedy v hlavním vysílacím čase, může německý kabaretní umělec Moritz Neumeier (35) šířit své teze o současné azylové situaci v Německu.

Televizní bavič říká: „Pokud se chcete rozčilovat nad tím, že jen velmi malá skupina lidí nadprůměrně zatěžuje zdravotní pojišťovny, čekací listiny lékařů, pak není potřeba deportovat více lidí, ale odstranit Němce nad 70 let tak, že je prostě zabijete.“

Potlesk byl extrémně zdrženlivý – i přes nahrávku 3Sat je mnoha hostům rychle jasné, že by to mohlo být nehorázné doporučení pro masovou vraždu.

Podle statistik  žije v současné době v Německu 18,4 milionu lidí starších 65 let. Komik 3Sat se tedy rozhodl doporučit zabití několika milionů lidí na otevřeném jevišti v televizi. A zároveň navrhuje, aby už ze země nebyli deportováni žádní ilegální imigranti.

To vše se odehrává na televizním kanálu financovaném z povinných koncesionářských poplatků, v němž ORF drží 25 %, ZDF a ARD po 32,5 % a švýcarská SRG 10 %.

Jak již bylo dříve oznámeno, ORF chce od 1. ledna vybrat 722 milionů eur prostřednictvím nové povinné televizní daně, kterou schválila černo-zelená koalice.

Z toho 39 milionů eur půjde společnosti, která má tyto částky vymáhat plnou silou: Každý, kdo nezaplatí 183,50 eura, se dočká návštěvy exekutora a zabavování majetku.

A pokud není co zabavit, pak podle nového zákona ORF a zákona o správním řízení hrozí i tresty odnětí svobody…

Tolik zprávy z Rakouska, nicméně uvedená televize vysílá pro všechny německojazyčné země. Nejen v Rakousku, ale i v Německu – podobně jako u nás – výrazně vzrostlo výpalné placené podobným propagandistům, stejně jako tresty za neplacení.

Zdá se, že tato média již předčila svůj vzor – Goebbelse. Nestačí jim totiž jen šíření jednostranné tupé propagandy, ale ještě obyvatelstvo pod pohrůžkou drakonických trestů nutí, aby si tuto nevyžádanou agitku zcela nedobrovolně draze platilo.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 50 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Veřejnoprávní televize 3Sat hlásí: „Místo deportace migrantů zabijte všechny Němce nad 70 let“

  1. Keby nejaký vlastenec v Nemecku verejne vyhlásil,že treba napr. pozabíjať všetkých tamojších Turkov /určite už viete,že na futbalovom zápase „Nemecko“ – Turecko mali obrovskú hernú aj fanúšikovskú prevahu budúci páni Európy a vývozcovia toho najhoršieho telenovelového odpadu/, nevyhol by sa doživotnej base… Erdogana, ktorý si prišiel prezrieť svoju budúcu kolóniu, ani jeho najlepšieho kamaráta Orbána bohužiaľ nemá kto zabiť, ani CIA neprejavuje iniciatívu…

    1. Presne, ksicht jak vztekla nutrie, nos jak zobak, a uplne nenapadne kulicha ktery shodou nahod vypada jako jarmulka.
      Pomalu zacina lidem dochazet ze fakta ktera sepsal Hitler do MainKampf o vecnem zidovi plnem nenavisti jsou pravda pravdouci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout