V TOP20 Miss Universe byla transka i obézní soutěžící

V TOP20 Miss Universe byla transka i obézní soutěžící

Včera se konala soutěž Miss Universe v Salvadoru.

I když se očekávaná výhra trans soutěžící nakonec nekonala (na prvních třech místech skončily biologické ženy – Miss Nikaragua, Thajsko a Austrálie), přesto se již do užšího výběru jedna transka dostala.

A nejen ta, mezi TOP20 kráskami z celého světa byla také obézní soutěžící z Nepálu.

Zdá se tedy, že se bude postupně mainstreamem propagovaná krása měnit – za pár let budou těmto soutěžím dominovat biologičtí muži a ženy barokních tvarů (což je však stále ještě přijatelnější než muž, který se vydává za ženu).

Tipuji však, že již za rok stane trans soutěžící – tedy biologický muž – na jedné ze tří předních příček.

Letos se soutěže zúčastnily „ženy“ z 85 zemí, včetně dvou trans soutěžících z Portugalska a Nizozemska.

Úspěšná byla také Miss Nepálu Jane Diika Garrett. Jane je první plus size modelkou v soutěži Miss Universe.

Porotci během soutěže vybrali 20 finálových soutěžících. A mezi nimi i XXL modelku – Miss Nepál a Miss Portugalsko Marinu Machete, což je biologický muž (viz titulní obrázek).

Není divu, že soutěž, která zaznamenala značnou degradaci, došla do bankrotu. Vlastníkem Miss Universe je ostatně také transka, takže stávající směřování soutěže bylo celkem logické…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

4 thoughts on “V TOP20 Miss Universe byla transka i obézní soutěžící

  1. Nepálská miss s americkým jménem??

    Vybavuje se mi povídka Š+G o soutěži miss mezi polárníky, do níž zařadili tučňačku. Spojit soutěže krásy lidí a zvířat, to je dostatečně progresivní, ne?

  2. Nepálci vyzerajú ako Indovia, ale trocha šmrncnutí žltou rasou, takže tá misska určite nie je Nepálka. Ale keď môže byť miss Helsinki černoška a ešte k tomu škrata, prečo nie. Nie je až tak moc obézna, ale tvár má úplne obyčajnú, tuctovú.
    Zaujímala by ma fotka toho portugalca v plavkách. Ak prešiel tranzíciou – teda bral ženské hormóny, odstránili mu mužské pohlavné orgány a voperovali silikóny, tak za biologického muža ho už podľa mňa nemožno považovať.
    Kedysi pri tých súťažiach krásy aspoň išlo o prirodzenú krásu dievčat. Dnes tie dievčatá majú voperované silikóny v prsiach aj na prdeli, vybrané spodné rebrá, odsatý tuk, prerobený nos, zväčšené oči, zväčšené pery, upravené brady, predĺžené vlasy …. Vlastne by to mala byť súťaž o najšikovnejšieho chirurga a najšikovnešieho vizážistu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout