USA: Za poslední měsíc utrpělo 11 mladých mezi 9 – 19 lety ve škole náhlou zástavu srdce (video)

USA: Za poslední měsíc utrpělo 11 mladých mezi 9 – 19 lety ve škole náhlou zástavu srdce (video)

V posledních dvou letech nejen USA zaznamenávají nadměrnou úmrtnost mladých lidí, přičemž několikrát do týdne lze na amerických médiích najít článek o dalším mladém sportovci, který náhle zkolaboval – a často i zemřel.

Jde o do té doby zcela zdravé jedince, kteří mají jedno společné: jejich rodiče se nechali zmasírovat propagandou a nechali svým potomkům aplikovat genové injekce.

V některých případech pak šlo o požadavek školy či sportovního klubu. Nicméně stále se nikdo neodváží říct – zejména na mainstreamu – otevřeně pravděpodobný důvod těchto nenadálých kolapsů, jejichž počet je vyšší než kdy dřív.

Školy v USA začínají provádět „screeningy náhlé zástavy srdce“. Ptají se: 

Je v hrudi vašeho dítěte časovaná bomba?“

Thajská studie (2022, Mansanguan) ukázala, že u 1 ze 30 chlapců se po druhé dávce přípravku Pfizer vyvinula subklinická myo-/perikarditida.

Další švýcarská studie (2023, Muller) zjistila, že 1 z 35 zdravotnických pracovníků vykazoval známky myokarditidy po přeočkování vakcínou Moderna.

Minulý měsíc utrpělo ve školách v USA zástavu srdce 11 dětí (ve věku 9 až 19 let). Dva další utrpěli infarkt, když se připravovali do školy.

Je to „nový normál“?

Nakonec by bylo dobré se ptát: Proč se genové injekce nutily i dětem a mládeži, pro něž je Covid neškodný?

Odpověď najdete ve videu níže:

Dr. Brian Hooker vysvětluje : Někteří lidé bohatnou na vakcínách. Pouhé zařazení jedné vakcíny do dětského kalendáře přinese výrobci miliardu dolarů v tržbách ročně. „A může to být mnohem, mnohem víc než to,“ vysvětlil.

„Společnost Pfizer za prvních 1,5 roku od zavedení vakcíny COVID vydělala 56 miliard dolarů. A Moderna vydělala 34 miliard dolarů. A tak, když odhlasujete vakcínu do programu, lidé zbohatnou.“

K uvedenému jen dodávám, že v USA se již tyto genové injekce chystají zařadit do stávajícího očkovacího schématu pro děti. A například v Brazílii jsou povinné již od 6 měsíců věku.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “USA: Za poslední měsíc utrpělo 11 mladých mezi 9 – 19 lety ve škole náhlou zástavu srdce (video)

  1. „K uvedenému jen dodávám, že v USA se již tyto genové injekce chystají zařadit do stávajícího očkovacího schématu pro děti. A například v Brazílii jsou povinné již od 6 měsíců věku.“

    Lidska blbost je skutecne nekonecna.
    Na co nejake mRNA vopichy kdyz ty injekce nejsou ucinne a i kdyby nejaky den byly, po signifikantni mutaci, ktera je u Coronaviru kolem 2 mesice, nechrani ani trochu! Zacinam mit pochybnosti o dnesnich „lekarich“. Bylo by nutne studium novelisovat, kdo chce mit titul Dr. mel by udelat vedeckou disertaci jako to je v technickych smerech. A ne nejaky titul od soukromych skol nebo americky online titul Ph.D za poradny baksis.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout