Prof. Sucharit Bhakdi se vyjádřil ke skutečnosti, že každá dávka mRNA „vakcíny“ obsahuje fragmenty DNA (video)

Prof. Sucharit Bhakdi se vyjádřil ke skutečnosti, že každá dávka mRNA „vakcíny“ obsahuje fragmenty DNA (video)

Poté, co byla nedávno odhalena skutečnost, že každá dávka genové „vakcíny“ obsahuje miliardy fragmentů cizorodé DNA , se k této skutečnosti vyjádřilo již několik známých odborníků.

Všichni okamžitě po tomto zjištění vyzvali ke stažení těchto nebezpečných přípravků, nicméně marně.

Světová rada pro zdraví požádala také mikrobiologa Sucharita Bhakdiho, aby objasnil, co by to mohlo znamenat pro osoby, které si nechaly kontaminované injekce aplikovat.

Emeritní profesor Bhakdi hovořil o „monstrózním zločinu proti lidskosti.“

 

„Fragmenty DNA jsou zabaleny do velmi malých tukových kuliček, které mohou vstoupit do jádra buňky. Následně se může pokazit všechno možné. Vzpomeňte si na rakovinu a vývojové poruchy.

Každý, kdo tvrdí, že mRNA vakcíny jsou bezpečné a účinné, a že se vašemu genomu nemůže nic stát, je neuvěřitelně ignorantský nebo nesmírně zlý,“ zdůraznil Bhakdi.

Dodal, že tato osoba zavírá oči před hororovým scénářem, který se odehrává před našima očima.

Nakonec vzkázal spoluobčanům a lékařům celého světa:

„Odvraťte se od pachatelů tohoto monstrózního zločinu proti lidskosti. Udělejte to, abyste zachránili sebe a své potomky. Udělejte to, abyste ochránili své jméno nebo se zapíšete do dějin jako jedni z největších zločinců všech dob.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Prof. Sucharit Bhakdi se vyjádřil ke skutečnosti, že každá dávka mRNA „vakcíny“ obsahuje fragmenty DNA (video)

  1. Byla vyrcena pravda. Kdyby nase vlada nezavedla restrikce a vakciny tak by je vsechny pozabijeli. Az takovy stach ti zmrdi meli a maji. Vsichni kdo tyto zhovadilosti naridili, a vsichni kdo tyto zrudne praktiky uvedli v platnost, postavit pred Norimberk 2. Letadla na Gitmo letaji dosti casto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout