Pfizer koupil společnost vyrábějící léky, které se používají na léčbu vedlejších účinků genových injekcí

Pfizer koupil společnost vyrábějící léky, které se používají na léčbu vedlejších účinků genových injekcí

Proč Pfizer koupil farmaceutickou společnost, která je považována za jednoho z lídrů na trhu ve vývoji léků na léčbu autoimunitních onemocnění a trombóz?

Nejžalovanější firma světa vyrobila škodlivé přípravky, které nechala aplikovat miliardám lidí. Nyní tatáž firma koupila společnost, která vyrábí medikamenty používané při léčbě problémů souvisejících s těmito genovými přípravky.

Exposé se podrobně zabýval převzetím „Arena Pharmaceuticals“ farmaceutickým gigantem a analyzoval, na které léky se zde pravděpodobně zaměří.

Řešení společnosti Pfizer pro poškození vakcínami: Nové léky k řešení trombózy a léčbě autoimunitních onemocnění prostřednictvím koupě společnosti Arena Pharma?

Farmaceutický gigant Pfizer, který letos zaznamenal razantní pokles příjmů, chce zřejmě opět zvyšovat své zisky, ale tentokrát zejména  léčbou kardiovaskulárních onemocnění.

Počet případů srdečního selhání a souvisejících úmrtí celosvětově významně stoupá. Pfizer nyní expanduje do léků na myokarditidu tím, že získává kontrolu nad trhem kardiovaskulární léčby prostřednictvím nových akvizic.

Společnost loni oznámila nákup společnosti Arena Pharmaceuticals za 6,7 ​​miliardy dolarů. Arena Pharma je lídrem na trhu ve vývoji léků k léčbě autoimunitních onemocnění a trombóz, které jsou velmi často způsobeny poškozením vakcínou.

Arteriální trombóza je tvorba krevních sraženin nebo „trombů“ v tepně, které omezují nebo blokují průtok krve. To může vést k akutnímu koronárnímu syndromu nebo mrtvici, jak můžeme stále častěji vidět při zprávách o náhlých úmrtích. 

Sportovci, vojenský personál, piloti a celebrity dostali injekce a poté utrpěli zástavu srdce nebo dokonce náhle a nečekaně zemřeli.

Aamir Malik, ředitel podnikových inovací společnosti Pfizer, oslavil tuto zprávu v prohlášení o akvizici:

„Věříme, že tato transakce je nejlepším dalším krokem pro pacienty i akcionáře.“

Je zajímavé, že autoimunitní onemocnění jsou častým vedlejším účinkem očkování proti Covidu od Biontech/Pfizer. Společnost má obrovské zisky z léčby těchto četných nemocí, které vznikají v cévních systémech milionů lidí na celém světě.

V centru akvizice Arena Pharma společností Pfizer jsou léky jako temanogrel a etrasimod, které se používají k léčbě zánětů. Vedlejším účinkem Covid injekcí od společnosti Pfizer je syndrom spike proteinu, který způsobuje chronický zánět.

Temanogrel je lék používaný k léčbě mikrovaskulárních obstrukcí (poškození krevních cév), jako je trombóza. 

Překvapivě také temanogrel získal v roce 2020 rychlé schválení FDA, stejně jako injekce proti Covidu, což znamená, že klinické studie byly přeskočeny a lék byl uveden přímo na trh.

Temanogrel, také známý jako APD791, se používá k léčbě arteriální trombózy.

Díky rychlé distribuci lipidových nanočástic v celém cévním systému se spike proteiny rychle dostanou do celého těla krví. Produkce spike proteinů může pokračovat měsíce a roky po očkování a nikdo přesně neví, jak dlouho.

Marker IgG4 je reakcí imunitního systému na přetrvávající podráždění škodlivými látkami, jako jsou spike proteiny. Produkce spike proteinů  ve vlastních buňkách těla také způsobuje autoimunitní reakce.

Oba faktory – trvalá přítomnost spike proteinů v tělesných buňkách a autoimunitní reakce, které spouštějí – jsou zodpovědné za to, že kardiovaskulární onemocnění, trombóza a další příznaky se mohou objevit i dlouho po genové terapii.

V březnu 2023 zveřejnil National Institutes of Health (NIH), agentura amerického ministerstva zdravotnictví a sociálních služeb, známé nežádoucí účinky po podání mRNA vakcín COVID-19, jak je zdokumentováno v klinických studiích.

Výsledky publikované v National Library of Medicine a National Center for Biotechnology Information také zahrnují systematický přehled kardiovaskulárních komplikací, trombózy a trombocytopenie. 

Systém VAERS byl zaplaven zprávami o kardiovaskulárních komplikacích vyskytujících se po první nebo druhé dávce injekcí mRNA.

Mezi kardiovaskulární komplikace patří:

Perikarditida/myoperikarditida, myokarditida, hypotenze, hypertenze, arytmie, kardiogenní šok, mrtvice, infarkt myokardu/STEMI, intrakraniální krvácení, trombóza (hluboká žilní trombóza, mozková žilní trombóza, arteriální nebo žilní trombotické příhody, portální žilní trombóza , koronární trombóza, mikrovaskulární trombóza tenkého střeva) a plicní embolie.

BioNTech/Pfizer chce samozřejmě pokračovat v očkování. Očkovat chce i těhotné ženy, malé děti a miminka. 

Nyní je dobře zdokumentováno, že BioNTech/Pfizer se při výrobě své vakcíny Covid-19 Comirnaty spoléhal primárně spíše na rychlost než na bezpečnostní standardy – s ničivými následky.

Po akvizici společnosti Arena Pharmaceuticals společnost Pfizer pravděpodobně vydělá miliardy dolarů prodejem kardiovaskulárních léčiv, protože úmrtí na ně stále raketově rostou.

Nákup této farmaceutické společnosti bude pro Pfizer rozhodně ziskový.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.6]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout