„Měli by být střeleni do hlavy,“ říká bangladéšský politik působící v Irsku o Irech, kteří protestovali proti útokům na děti

„Měli by být střeleni do hlavy,“ říká bangladéšský politik působící v Irsku o Irech, kteří protestovali proti útokům na děti

Zdá se, že v irské politice je příliš mnoho invazních jedinců, kteří Iry (či všeobecně bělochy) hluboce nenávidí – a to včetně samotného premiéra.

Tito politici, kteří by rádi patřili k těm, kdo původní obyvatelstvo nahradí, se nijak neostýchají vyjádřit svoji nenávist zcela otevřeně.

Zatímco lidé, kteří protestují proti muslimskému útočníkovi, jsou odsuzováni jako nenávistníci, tito politici, kteří se neštítí zcela otevřeně projevovat svoji nenávist k původnímu obyvatelstvu, jsou považováni za demokraty.

Nenávist vůči bělochům, Evropanům všeobecně, či v tomto případě Irům, totiž patří k sortě „nenávisti povolené.“

Invazní politik z města Limerick na zasedání městské rady tento týden vyzval k popravě jedinců, kteří se podíleli na protestech v Dublinu minulý týden.

K prohlášení došlo jen týden poté, co bylo pět lidí, včetně dětí, minulý čtvrtek pobodáno Alžířanem poblíž katolické školy v irském Dublinu.

Obyčejní irští občané, kteří byli unaveni pohledem na to, jak jejich volení zástupci prosazují otevřené hranice a hýčkají zločince z řad přistěhovalců, reagovali masovými nepokoji.

Deník Limerick Post odhalil, že člen městské a krajské rady Limericku (LCCC) Abu Kalam Azad Talukder, který se přistěhoval z Bangladéše v roce 2000, reagoval v pondělí skutečně zvrácenými komentáři. Lidi, kteří se účastnili protestů, označil za „zločince“, kteří by měli být „střeleni do hlavy.“

„Pevně věřím, že toto není tvář Irska. Jsou to jen nějací zločinci, kteří rabují obchody. Nemyslím si, že sledují nějaký ideologický účel. Přijdou do ulic a prostě loupí. Měli by být potrestáni.

Ani zvíře takové věci nedělá. Je to velmi ostudné a měli by být veřejně potrestáni.

Rád bych je viděl střelit do hlavy nebo přivést je před veřejnost a mlátit je, dokud nezemřou.“

Radikální irský premiér Leo Varadkar a jeho kolegové kolaboranti ve vládě na Talukderovy zlé poznámky nereagovali. Měl toho hodně co říct Irům, kteří mají plné zuby nebezpečných migrantů.

„Opravdu bych chtěl lidi požádat, aby se snažili vyhnout spojování kriminality s migrací. To není správné,“ řekl Varadkar. Dodal, že „několik migrantů spáchá strašlivé zločiny, stejně jako někteří Irové páchají zločiny.“

Varadkar také slíbil, že po nepokojích přijme nové zákony proti „nenávisti.“ Skutečným účelem je samozřejmě umlčet ten typ svobody projevu, kterým opovrhuje.

„V nadcházejících týdnech schválíme nové zákony, které umožní policii lépe využívat kamerové záznamy, které shromáždila včera, a také zmodernizujeme naše zákony proti podněcování k nenávisti a nenávisti obecně,“ řekl Varadkar na páteční tiskové konferenci.

Své zásahy již zahájili i bez nových zákonů. Legendární MMA zápasník a Ir Conor McGregor je vyšetřován poté, co kritizoval teroristický útok na nevinné děti a zcela oprávněně z něj obvinil irské vládní úředníky.

Je jisté, že Talukder nebude podroben stejnému druhu inkvizice, protože je jako cizinec a muslim součástí chráněné třídy a je přesně ten druh „Ira,“ kterého Varadkar chce v zemi. V určitém okamžiku může také obdržet ocenění od irské vlády.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

2 thoughts on “„Měli by být střeleni do hlavy,“ říká bangladéšský politik působící v Irsku o Irech, kteří protestovali proti útokům na děti

  1. Sa divím, že niečo také mohol vypustiť z tlamy. Že mu ju ešte niekto nezavrel. Ale čo chceli to majú. Boh ochraňuj Slovensko!!! boh ochraňuj rodu verných Slovákov!!! Amen.

    1. no,,,oskalpovať,,, potom 200 rán bičom na krotenie tigrov a nechat priviazaného 2 dni o strom ,
      pokial by prežil ok,, potom návšteva doktora,,
      už by sa to nezrástlo takže by každý na prvý pohlad videl čo to je za vola,,,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout