Lhali vám o Covidu, lžou také o slunci (video)

Lhali vám o Covidu, lžou také o slunci (video)

Jak jste jistě zaznamenali, tak fanatičtí  klimaalarmisté, kteří se vyhlásili za „bojovníky proti CO2,“ se hodlají do tohoto boje pouštět i cestou geoinženýrských zásahů – konkrétně stínění slunce.

V tomto ohledu již přichází klimatičtí šílenci s různými nápady, jak slunce blokovat. Většinou jde o vysílání různých škodlivých chemikálií do atmosféry, odkud by se nám vrátily například v podobě kyselých dešťů.

Bill Gates chtěl před časem vyzkoušet stínění slunce nad Evropou, konkrétně ve Švédsku, kde měl vypouštět speciální balóny s vápnem. Cílem bylo zastínit slunce a snížit letní teploty na severní polokouli.

Tento pokus byl po protestech zastaven, otázka však je, zda neproběhl v tichosti jinde. I další metody stínění slunce by přinesly spíš zkázu než jakoukoli pomoc lidstvu.

Ovšem o dalších geoinženýrských pokusech jste si zde mohli přečíst již v několika článcích (například zde, zde, zde a zde), dnes se budeme věnovat tomu, jaký by mohl být důsledek takového stínění slunce.

A v souvislosti s tím je třeba se ptát, zda dotyční šílenci skutečně k těmto cílům nesměřují.

Jak známo, slunce produkuje vitamín D, který je dobrý na imunitu. A právě o absenci vitamínu D v případě, že je nedostatek slunečního svitu, hovořil i dr. Marik (pravděpodobně s předky jménem Mařík), který upozornil na to, že nedostatek vitamínu D velmi často přispívá ke vzniku rakoviny…

Víme, že nám zdravotnický establishment lhal o COVIDu. A podle uznávaného lékaře Dr. Paula Marika vám lžou i o Slunci.

Zde je několik věcí o vitamínu D, které Big Pharma nechce, abyste věděli:

1 – „Pokud máte nedostatek vitamínu D, zvyšuje to riziko vzniku rakoviny. Existuje lineární vztah mezi nedostatkem vitaminu D a rakovinou. A čím dále se vzdálíte od rovníku, tím méně UVB dostanete, tím větší je riziko rakoviny. To je dobře zavedeno!“

2 – „Vitamin D je vysoce účinný při léčbě deprese. Je to také velmi důležitý pro imunitní systém,“ dodal Dr. Marik. „Lidé nemají rádi vitamín D. Prostě se jim to nelíbí, protože kdyby lidé užívali vitamín D, snížili by riziko rakoviny – snížili by riziko mnoha nemocí.“

3 – „Pokud se vyhýbáte slunci, zvyšuje to vaše riziko předčasného úmrtí asi o 25%.“ Dr. Marik doporučuje chodit na slunce asi 30 minut denně. Doporučil nepoužívat opalovací krémy, protože to maří účel. „Ve skutečnosti existují určité údaje, že opalovací krémy zvyšují riziko melanomu – paradoxně.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 27 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Lhali vám o Covidu, lžou také o slunci (video)

  1. Ti zmrdi vedi moc dobre ze slunicko je lecive. Proto doporucuji opalovaci kremy a vse co souvisi s v uvozovkach se skodlivosti slunce. Vsimnete si jedne veci, polozte si otazku proc je chripkova epidemie. Kazdy rok na podzim to tak je. Samozrejme ze vam nereknou ze je to z nedostatku vitaminu D ze slunce. Mimo jine, chripka jak tomu ani rikaji je naopak vase kamaradka. Pomaha vam detoxikovat zaneseny organizmus a vase telo od vsech tech jedu, ktere mame v jidle, vode vzduchu. A lide bez selskeho rozumu chodi na bodanec proti te udajne chripecce. A take dalsi vec, doporucuji slunecni bryle. A procpak asi? Slunicko je velice prospesne pro oci. A neverte te lzi ze vam vypali cocku. Vypalit cocku muze jen svarovani, proto mate mit ochrannou helmu. Mnoho lidi praktikuje koukani do slunicka. Ja to praktikuji take ale zatim jeste nemam tu vydrz. Koukam do slunicka postupne. A verte me ze jeste nemam a ani nebudu mit oci vypalene. Slunicko dava energii a predevsim ten vitamin D, ktery je naprosto nezbytny pro spravne fungovani naseho organizmu. Ja slunicko uplne miluji a vyuzivam jeho zivotadarnych paprsku. A bez slunecniho zareni nemuze existovat zivot. A to ti pamrdi zkurvysyni vedi. Proto se snazi pro depopulaci udelat vse co je trosku uskutecnitelne. A jen hlupak jim zere ty jejich sproste lzi.

  2. To, čo vám nepovedali je to, že slnko produkuje o hodne viac UV žiarenia ako v minulosti, tudíž ano správne, chodte si uhnať na slnko rakovinu kože bez ochrany.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout