Biden opět zapomněl Obamovo jméno (video)

Biden opět zapomněl Obamovo jméno (video)

Je až neuvěřitelné, že loutka může zapomenout jméno toho, kdo tahá za její provázky. Věřit, že hegemonovi celého západního světa vládne jedinec, který již není schopen dát bez taháku dohromady byť jedinou větu, by bylo vskutku bláhové.

Všichni ví, že nyní probíhá třetí Obamovo volební období. O to víc je zarážející, že si na jméno svého páníčka nemohl Biden ani za nic vzpomenout. A nestalo se to zdaleka poprvé.

Joe Biden si během pondělního projevu nedokázal vzpomenout na jméno Baracka Obamy a poté se znovu ztratil na pódiu v nejnovější ukázce neschopnosti, která přiměla levičáky volat po jiném kandidátovi, který by kandidoval v roce 2024.

Biden byl v Delaware na návštěvě v dílně na údržbu vlaků, což mu poskytlo skvělou příležitost znovu a znovu vyprávět svůj vymyšlený příběh o průvodčím Amtraku.

Biden opět vypráví široce vyvrácený příběh o průvodčím společnosti Amtrak, který mu gratuloval k tomu, že jako viceprezident ujel více než milion mil. Průvodčí odešel z Amtraku v roce 1993 (Biden byl viceprezidentem mnohem později). To se nikdy nestalo.

Po několika dalších excesech pak přišel moment, kdy si Biden nemohl vzpomenout na Obamovo jméno a je očividné, že neslyší ani našeptávače, neboť jeho naslouchátko se zřejmě porouchalo:

V současné době vše stále více nasvědčuje tomu, že se hledá záminka pro odstranění Bidena coby hlavního kandidáta demokratů. Stále méně lidí věří, že do konečného klání příští rok nastoupí.

Odstraní ho nehoda nebo ohlášená nemoc?

Skutečně si někdo myslí, že toto stvoření by bylo schopné vládnout až do roku 2029??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout