Zřejmá snaha utajit pedofilní klienty Epsteina: Podivná smrt klíčové svědkyně

Zřejmá snaha utajit pedofilní klienty Epsteina: Podivná smrt klíčové svědkyně

Mezi klienty Epsteina, který měl ve své „stáji“ i mnoho nezletilých dívek kolem 12let (a hovoří se i o výrazně mladších), měli patřit vysoce postavení politici, celebrity a další prominenti, v jejichž výsostném zájmu je utajit pravdu.

Jedním z pravidelných klientů měl být například Bill Clinton. V souvislosti s ním je třeba připomenout, že v okolí rodiny Clintonových zahynulo příliš mnoho lidí v důsledku nehody či sebevraždy.

Velmi podivná smrt Epsteina nakonec hrála jeho zákazníkům do karet, stejně jako fakt, že většina obětí z řad zneužitých dívek se bojí vypovídat.

Ve vězení nakonec skončila jeho nejbližší spolupracovnice, pasačka Maxwellová. Klíčová svědkyně, která měla vypovídat u soudu právě především proti Maxwellové, před pár měsíci za podivných okolností zemřela.

Její rodina oficiální verzi nevěří – a vše nasvědčuje tomu, že oprávněně.

Jedna z obětí Jeffreyho Epsteina, která svědčila proti Ghislaine Maxwellové, záhadně zemřela.

Ghislaine Maxwellová byla letos odsouzena k 20 letům vězení.

Maxwellová pracovala léta jako pasačka pro Jeffreyho Epsteina a ministerstvo spravedlnosti vědělo, že prodávají dívky ve věku 12 let, ale odmítlo jednat.

Carolyn Andrianová, jedna z Epsteinových obětí, která svědčila proti Maxwellové, byla nalezena mrtvá v hotelu ve West Palm Beach. Policie ve West Palm Beach zahájila vyšetřování její smrti poté, co dospěla k závěru, že zemřela na náhodné předávkování drogami.

Matka Carolyn prosila policii, aby smrt její dcery vyšetřila, a trvala na tom, že již dávno žije život bez drog a alkoholu.

Podle The Daily Beast  Carolyn Andriano krátce před svou smrtí psala své matce o budování nového života se svými pěti dětmi a manželem Johnem Pittsem.

 

Šestatřicetiletá matka pěti dětí plánovala začít novou životní kapitolu v Severní Karolíně, v novém domě s krbem a půlakrovým pozemkem s kurníkem. Carolyn a její manžel John Pitts koupili nemovitost jen několik týdnů předtím, než byla v květnu nalezena v hotelovém pokoji ve West Palm Beach.

„Před svou smrtí byla šťastná,“ řekla Carolynina matka Dorothy Groenertová pro The Daily Beast. „Byla připravena na úplně nový životní styl.“

Známý pedofil bohatých a mocných Jeffrey Epstein byl nalezen mrtvý ve své vězeňské cele na Manhattanu v srpnu 2019, týden poté, co se údajně pokusil o sebevraždu.

Šestašedesátiletý finančník a usvědčený pedofil byl nalezen mrtvý ve vězeňské cele a soudní lékař označil jeho smrt za sebevraždu oběšením.

Epstein údajně připevnil prostěradlo k palandě a omotal si ho kolem krku.

Epstein měl zlomenou jazylku na krku, což odpovídá uškrcení při vraždách, nikoli při sebevraždách.

Fotografie z pitvy (screenshot níže) spíše vypadají, jako by byl k uškrcení Epsteina použit drát.

Generální inspektor ministerstva spravedlnosti však ve své zprávě určil, že Epsteinova smrt byla „sebevražda.“

Neexistuje žádný kamerový záznam Epsteinovy „sebevraždy,“ protože bezpečnostní kamery míří pouze na chodbu před jeho vězeňskou celou, nikoli přímo dovnitř cely.

Mnoho lidí nevěří, že se Epstein zabil poté, co bylo po jeho smrti odhaleno několik podivných náhod a nesrovnalostí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout